PARAMARIBO — M.S. (18 jaar), J.M. (24). S.G. (2) en M.P. (28) zijn donderdag door een gemengd team van het Korps Politie Suriname in de boeien geslagen. De vier mannen worden ervan verdacht betrokken te zijn geweest bij een gewapende roofoverval woensdag aan de Ginostraat.
Op zijn website schrijft het KPS dat uit het voorlopige onderzoek naar voren is gekomen dat twee gemaskerde en gewapende mannen woensdag door diefstal middels geweldpleging in de woning aan de Ginostraat een kluis met sieraden, horloges en een groot geldbedrag buit hebben gemaakt.
De politie van Geyersvlijt kreeg de melding van de gewapende roofoverval binnen en was belast met het onderzoek. Na speurwerk werden de twee verdachten en nog drie anderen personen in een appartement aan de Rosalinastraat aangetroffen. Uiteindelijk werden M.S., J.M., S.G. en M.P. in verzekering gesteld na overleg met het Openbaar Ministerie.
Het KPS meldt dat een deel van de buit in het appartement werd teruggevonden. De politie legde verder beslag op het voertuig waarmee de verdachten de roofoverval hebben gepleegd. De wagen was ook aan de Rosalinastraat.
- Akiemboto treedt vandaag aan als chefstaf president Simons.
- Nederland stelt inreisverbod in voor Israëlische extremisti…..
- Tom Cruise intiem gespot met Ana de Armas in Italië..
- Brooke Hogan over overlijden Hulk: ‘Je was mijn alles, papa…..
- Drake brengt show tot leven in ‘Ziggo Dome’ met dynamische …..
- Zes jarig jongetje verdrinkt in Saramaccakanaal; lichaam ge….
- Viering 135 jaar Javaanse Immigratie: ‘Towards a Bright Fut…..
- Yellow Birds pakt laatste play-offplaats mannenhoofdklasse …..
- Opmerkelijk – Nieuw soort wandelende tak mogelijk zwaarste …..
- Huiswerk voor DNA..
- Minister Brunings: “Ministerie bestaat al voor de helft, pr…..
- Grootste politieke rovers zijn best betaalde intellectuelen…..
- Oplichter vermomde zich als politieagent: celstraf voor ‘ag…..
- Directie EBS voert overleg met president..
- Zuid-Afrika start unieke anti-stroperijcampagne.
- Weetje van de dag – Vandaag in 1861: ’s Werelds eerste weer…..
- Nieuw-Zeeland maakt verbod op olie- en gaswinning ongedaan..
- Oostenrijkse EU-ambassadeur biedt ontslag aan na geruchten …..
- India krijgt historische Piprahwa-edelstenen terug na is te…..
- Suriname bereidt zich voor om postdiensten en e-commercemog…..
- Ministerie Jeugdontwikkeling en Sport: investeren in talent…..