PARAMARIBO — M.S. (18 jaar), J.M. (24). S.G. (2) en M.P. (28) zijn donderdag door een gemengd team van het Korps Politie Suriname in de boeien geslagen. De vier mannen worden ervan verdacht betrokken te zijn geweest bij een gewapende roofoverval woensdag aan de Ginostraat.
Op zijn website schrijft het KPS dat uit het voorlopige onderzoek naar voren is gekomen dat twee gemaskerde en gewapende mannen woensdag door diefstal middels geweldpleging in de woning aan de Ginostraat een kluis met sieraden, horloges en een groot geldbedrag buit hebben gemaakt.
De politie van Geyersvlijt kreeg de melding van de gewapende roofoverval binnen en was belast met het onderzoek. Na speurwerk werden de twee verdachten en nog drie anderen personen in een appartement aan de Rosalinastraat aangetroffen. Uiteindelijk werden M.S., J.M., S.G. en M.P. in verzekering gesteld na overleg met het Openbaar Ministerie.
Het KPS meldt dat een deel van de buit in het appartement werd teruggevonden. De politie legde verder beslag op het voertuig waarmee de verdachten de roofoverval hebben gepleegd. De wagen was ook aan de Rosalinastraat.
- President Simons: Diplomatie moet economische groei Surinam…..
- Gopal: Jeugdraad krijgt eigen onderkomen en vaste vergaderr…..
- NATIN-studenten klaar voor inzet in groeiende energiesector….
- Aanvang strafzaak tegen Danielle Veira uitgesteld naar 15 a…..
- De toekomst van het onderwijs: Docenten aan het woord..
- Twee militairen aangehouden in berovingszaak Sunparklaan..
- Militairen en agenten ronden taalcursus Frans en Haïtiaans-…..
- Sudhar en Friends spelen gelijk in Sterrentoernooi..
- Twee functionarissen Financiën & Planning ontlast uit f…..
- Burgers registreren zich massaal voor RVI..
- Regering hoopt problemen luchtvaartsector te hebben opgelos…..
- Guimar sollicitatie Sales Representatives..
- PURP – Vacancy Announcement..
- Minister Landveld: SLM moet hervormen naar een duurzaam, co….
- President Simons bezoekt ministerie Buitenlandse Zaken..
- AdeKUS opent morgen, 2 augustus, deuren voor toekomstige st…..
- OM heropent moordzaak Gooding: gerechtelijk vooronderzoek a…..
- Sozavo vacature – OPERATIONS MANUALS..
- Guimar sollicitatie oproep..
- Sozavo vacature – CHANGE MANAGEMENT..
- Sozavo vacature – DATA CENTER ADMINISTRATOR..