PARAMARIBO — M.S. (18 jaar), J.M. (24). S.G. (2) en M.P. (28) zijn donderdag door een gemengd team van het Korps Politie Suriname in de boeien geslagen. De vier mannen worden ervan verdacht betrokken te zijn geweest bij een gewapende roofoverval woensdag aan de Ginostraat.
Op zijn website schrijft het KPS dat uit het voorlopige onderzoek naar voren is gekomen dat twee gemaskerde en gewapende mannen woensdag door diefstal middels geweldpleging in de woning aan de Ginostraat een kluis met sieraden, horloges en een groot geldbedrag buit hebben gemaakt.
De politie van Geyersvlijt kreeg de melding van de gewapende roofoverval binnen en was belast met het onderzoek. Na speurwerk werden de twee verdachten en nog drie anderen personen in een appartement aan de Rosalinastraat aangetroffen. Uiteindelijk werden M.S., J.M., S.G. en M.P. in verzekering gesteld na overleg met het Openbaar Ministerie.
Het KPS meldt dat een deel van de buit in het appartement werd teruggevonden. De politie legde verder beslag op het voertuig waarmee de verdachten de roofoverval hebben gepleegd. De wagen was ook aan de Rosalinastraat.
- Brunings druk bezig met inrichting ministerie Olie, Gas en …..
- Opmerkelijk – Peuter in India bijt giftige cobra dood in sp…..
- Arbeidsverhoudingen vereisen geduld en tact..
- Hoe de samenleving haar geloof verloor in SoZaVo – en hoe h…..
- Een ministerie is niet het bezit van een politieke partij..
- Simons kritisch over hoge kosten energieprojecten tijdens o….
- Ontslag Marciano Hellings is geen repressieve maatregel, ma…..
- Viering 135 jaar Javaanse immigratie ‘moment van bezinning,…..
- Dagblad Suriname, donderdag 31 juli 2025..
- Tienduizenden mensen bij laatste eerbetoon aan Ozzy Osbourn…..
- Busta Rhymes krijgt ster op ‘Hollywood Walk of Fame’..
- Beyoncé’s ‘SirDavis Honey Bee Cocktail Kit’ is terug na suc…..
- Juspol en Defensie willen samenwerking uitdiepen..
- Kans op hervorming en wederopbouw van luchtvaartsector.
- Minister Landveld wil weer structuur brengen op TCT; zaken …..
- Regering, trap niet in de valkuil van de vorige regering..
- Tsang: Schoonmaaksters bevorderd tot opzichters..
- Minister Misiekaba belooft ‘bijzondere aandacht’ te geven a…..
- Staatsolie-directie brengt kennismakingsbezoek aan presiden…..
- Het weerbeeld: bewolkt en onweersbuien.
- Ministerie van Olie, Gas & Milieu in opbouwfase..