Ondernemer Gerard van den Berg van de De Vliegende Eend B.V., is opgelucht dat de rechter maandag vonnis heeft gewezen in zijn voordeel, in de strafzaak met Kirpalani N.V. Dit Surinaams bedrijf had een zaak aangespannen tegen van den Berg en zijn zakenpartner voor verduistering. De rechter vindt echter dat er hier geen sprake van is. Sterker nog: het Openbaar Ministerie in Suriname had nooit tot vervolging moeten overgaan.
Volgens van den Berg is dit dispuut begonnen omdat Kirpalani – die eerst investeerder was in de onderneming – het bedrijf voor zichzelf wilde. Dat zou winstgevender zijn. De Doksenclub, zoals het bedrijf in Suriname bekend stond, heeft uiteindelijk de deuren moeten sluiten nadat Kirpalani zich terugtrok als investeerder.
Van den Berg meent dat hij door het dispuut tussen hem en Kirpalani, veel schade geleden heeft. Hij noemt smaad en laster, maar ook financiële verliezen waarover nog rechtszaken lopen.
Ook tegen het accountantsbedrijf Ernst en Young, die volgens van den Berg niet handelde volgens de beroepsregels, worden stappen genomen. Op 7 juli wordt een tuchtrechtelijke zitting gehouden om na te gaan in hoeverre het bureau de regels heeft overtreden.
- Geen lange rijen meer: KPS lanceert rijbewijzen-portaal..
- Het Surinaamse Rode Kruis viert 85 jarig bestaan; veel meer…..
- Manifest FFAS: Onze beschaving bestaat..
- Verdachte in gijzelingszaak Rodney Cairo veroordeeld tot vi…..
- Tijdelijke combinatie lid DNA en President: constitutionele…..
- Politie zoekt nabestaanden van man wiens lijk aanpoelde in …..
- 60.000 personen geregistreerd voor Royalty voor Iedereen-pr…..
- Vrouwelijk geleide bedrijven groeien sneller dan mannelijke…..
- Regen en onweersbuien op 1 juli..
- Suriname als eerste Amazoneland malariavrij verklaard door …..
- Seoul overspoeld door ‘lovebugs’, inwoners noemen het een r…..
- Trump legt strenger Amerikaans beleid op aan Cuba..
- Reglement van Orde onjuist toegepast, zegt Jogi..
- Onrust binnen KPS: korpsleiding hekelt ingrijpen van minist…..
- Column: Laat alle 34 coalitieleden tekenen voor president e…..
- Bij verkiezing voorzitter parlement speelt de persoonlijke …..
- Olie- en gasproject Suriname levert naar schatting 6000 ban…..
- Kotzebue : ‘Zonder visie groeit Suriname de verkeerde kant …..
- 4 jaar cel voor Midema ontvoering van Rodney Cairo..
- VHP roept op tot rechtvaardigheid, eenheid en gedeelde toek…..
- Grondwetsartikelen bijten elkaar over huidge positie van vi…..