Ondernemer Gerard van den Berg van de De Vliegende Eend B.V., is opgelucht dat de rechter maandag vonnis heeft gewezen in zijn voordeel, in de strafzaak met Kirpalani N.V. Dit Surinaams bedrijf had een zaak aangespannen tegen van den Berg en zijn zakenpartner voor verduistering. De rechter vindt echter dat er hier geen sprake van is. Sterker nog: het Openbaar Ministerie in Suriname had nooit tot vervolging moeten overgaan.
Volgens van den Berg is dit dispuut begonnen omdat Kirpalani – die eerst investeerder was in de onderneming – het bedrijf voor zichzelf wilde. Dat zou winstgevender zijn. De Doksenclub, zoals het bedrijf in Suriname bekend stond, heeft uiteindelijk de deuren moeten sluiten nadat Kirpalani zich terugtrok als investeerder.
Van den Berg meent dat hij door het dispuut tussen hem en Kirpalani, veel schade geleden heeft. Hij noemt smaad en laster, maar ook financiële verliezen waarover nog rechtszaken lopen.
Ook tegen het accountantsbedrijf Ernst en Young, die volgens van den Berg niet handelde volgens de beroepsregels, worden stappen genomen. Op 7 juli wordt een tuchtrechtelijke zitting gehouden om na te gaan in hoeverre het bureau de regels heeft overtreden.
- VHP dient protest in tegen onregelmatigheden bij verkiezing…..
- Rusland en Asabina rekenen op het gegeven woord van coaliti…..
- VHP-fractie dient protest in tegen tonen stembriefje..
- Levenloos lichaam aangetroffen langs de weg..
- Lijk aangespoeld langs de kust van de Suriname rivier; nabe…..
- VHP schrijft protestbrief aan Adhin inzake schending van he…..
- VHP dient protestbrief in over voorzittersverkiezing DNA..
- Mr. Ine Ivy Siew-Lan Tsai-Meu-Chong..
- Parlementaire zittingsperiode 2025-2030 officieel gestart..
- Kandidaatstelling president en vicepresident open tot donde…..
- Vijftigplusser steelt spullen familielid..
- Die ene persoon..
- Gewapende beroving bij Carolinakreek: sieraden en geld buit…..
- Suriname als eerste Amazone-land malariavrij verklaard door…..
- Snelle groei door vrouwen geleide bedrijven binnen SURGE Pr…..
- Brunswijk in politiek dilemma: Tussen ambitie, realiteit en…..
- Suriname officieel malaria-vrij verklaard door WHO..
- Nieuw parlement..
- Zwaargewonde bij gewapende goudroof in Brokopondo; slachtof…..
- Gewapende overval in Balingsula..
- Slachtoffer kritiek na gewapende overval Balingsula..