Ondernemer Gerard van den Berg van de De Vliegende Eend B.V., is opgelucht dat de rechter maandag vonnis heeft gewezen in zijn voordeel, in de strafzaak met Kirpalani N.V. Dit Surinaams bedrijf had een zaak aangespannen tegen van den Berg en zijn zakenpartner voor verduistering. De rechter vindt echter dat er hier geen sprake van is. Sterker nog: het Openbaar Ministerie in Suriname had nooit tot vervolging moeten overgaan.
Volgens van den Berg is dit dispuut begonnen omdat Kirpalani – die eerst investeerder was in de onderneming – het bedrijf voor zichzelf wilde. Dat zou winstgevender zijn. De Doksenclub, zoals het bedrijf in Suriname bekend stond, heeft uiteindelijk de deuren moeten sluiten nadat Kirpalani zich terugtrok als investeerder.
Van den Berg meent dat hij door het dispuut tussen hem en Kirpalani, veel schade geleden heeft. Hij noemt smaad en laster, maar ook financiële verliezen waarover nog rechtszaken lopen.
Ook tegen het accountantsbedrijf Ernst en Young, die volgens van den Berg niet handelde volgens de beroepsregels, worden stappen genomen. Op 7 juli wordt een tuchtrechtelijke zitting gehouden om na te gaan in hoeverre het bureau de regels heeft overtreden.
- PCS-medewerkers in actie wegens herhaalde salarisvertraging..
- Alerte bewaker voorkomt brand: brandweerbeleid onder vuur..
- SEOB: Overheidsuitgaven zetten SRD onder druk, groei vlakt …..
- Tanzaniaanse zanger lanceert nieuwe song in Suriname..
- Jongeren centraal in zesdelige serie slavernijverleden Den …..
- Ori bij viering 162 jaar afschaffing slavernij in Suriname:…..
- Nieuwe aanhouding in spraakmakende goudroof Sun Parklaan..
- Directeur JusPol Sharma Lakhisaran overleden..
- VHP beslist later vandaag als kandidaten worden ingediend..
- ‘Lakhisaran wijdde zijn leven aan de publieke dienst en rec…..
- Juspol-directeur Sharma Lakhisaran gisteravond overleden..
- 34 DNA-leden steunen kandidatuur Simons en Rusland voor hoo…..
- Brunswijk: ‘Als ik heb gewonnen, kan niemand mij weghalen a…..
- Kwamalasamutu ontvangt mobiele zaagmachine..
- Alle 34 coalitieleden ondersteunen Simons en Rusland..
- VN-rapport: Droogte is wereldwijd groeiende ramp..
- Man mishandelt en bedreigt zijn partner met bierfles..
- Simons en Rusland voorgedragen als kandidaten voor presiden…..
- Vier jaar cel voor ontvoerder van militair Rodney Cairo..
- John Emile Stuger..
- Schietschijven en bommen..