Het ministerie van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS), heeft een belangrijke stap gezet in het verbeteren van gemeenschapsvoorzieningen in Marowijne. Op 4 en 5 april zijn drie vernieuwde projecten feestelijk geopend: een mini kunstgrasveld in Peto-Ondro, een doorgangshuis in Albina en een multifunctioneel gebouw in Erowate.
De twee gebouwen verkeerden jarenlang in slechte staat, maar konden dankzij deinspanningen van het ministerie en betrokken partners worden gerenoveerd en opgeleverd. Hiermee wordt niet alleen de leefbaarheid verhoogd, maar worden ook de sociale cohesie in de wijken versterkt.
De gebouwen werden geopend in aanwezigheid van vicepresident Ronnie Brunswijk, ROS-minister Gracia Emanuel, voorzitter van De Nationale Assemblee Marinus Bee, districtscommissaris Clyde Hunswijk en de directeur van stichting NyunCombe Maria Misiedjan.
Het mini kunstgrasveld te Peto-Ondro werd biedt ruimte voor sport, spel en samenkomst en is ook een belangrijke ontmoetingsplek voor jongeren en buurtbewoners. Naast de vicepresident en de ROS-minister waren hierbij ook aanwezig: kapitein Ricardo Pinas, districtscommissaris Olivia Domini en onderminister van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur, Genevievre Jordan.
- ‘Quilten is net schilderen met textiel’..
- Charity verrast Friends volkomen..
- President roept op tot vrede en balans bij Navratri-viering..
- Vanguard studenten geselecteerd voor internationaal congres…..
- In totaal 14 kandidaten op DNA-niveau geschrapt..
- Nationaal Leger heeft 31 nieuwe commando’s..
- Politieman schiet op voertuig ex-vriendin..
- Werknemers hervatten werk na akkoord over overbruggingstoel…..
- Amerika trekt vergunningen in voor oliehandel met Venezuela..
- Project naschoolse activiteiten gestart in Geyersvlijt..
- Somohardjo: ‘de clown en de olifant gaan terug naar het cir…..
- SVV 1 en Survos op voorsprong in U17-meisjes volleybalplay-…..
- Veel afwijzingen door hoofdstembureau Paramaribo..
- Minister Ramdin pleit voor multilaterale samenwerking op du…..
- CHS schrapt 14 personen van DNA-lijst..
- Hoofdstembureau Sipaliwini verbaasd over vreemde gang van z…..
- Nationaal Leger heeft 31 nieuwe commando’s erbij..
- Leerkrachten zoeken hulp bij vicepresident..
- Wereld autisme bewustwording dag: ‘We leren als ouders stee…..
- Nieuw-Zeelands meisje onterecht op psychiatrische afdeling …..
- Politieman schiet op auto ex-vriendin die op hem inreed..