Het ministerie van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS), heeft een belangrijke stap gezet in het verbeteren van gemeenschapsvoorzieningen in Marowijne. Op 4 en 5 april zijn drie vernieuwde projecten feestelijk geopend: een mini kunstgrasveld in Peto-Ondro, een doorgangshuis in Albina en een multifunctioneel gebouw in Erowate.
De twee gebouwen verkeerden jarenlang in slechte staat, maar konden dankzij deinspanningen van het ministerie en betrokken partners worden gerenoveerd en opgeleverd. Hiermee wordt niet alleen de leefbaarheid verhoogd, maar worden ook de sociale cohesie in de wijken versterkt.
De gebouwen werden geopend in aanwezigheid van vicepresident Ronnie Brunswijk, ROS-minister Gracia Emanuel, voorzitter van De Nationale Assemblee Marinus Bee, districtscommissaris Clyde Hunswijk en de directeur van stichting NyunCombe Maria Misiedjan.
Het mini kunstgrasveld te Peto-Ondro werd biedt ruimte voor sport, spel en samenkomst en is ook een belangrijke ontmoetingsplek voor jongeren en buurtbewoners. Naast de vicepresident en de ROS-minister waren hierbij ook aanwezig: kapitein Ricardo Pinas, districtscommissaris Olivia Domini en onderminister van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur, Genevievre Jordan.
- Staat loopt maandelijks USD 25 miljoen mis door goudsmokkel..
- Lyzecks eerste volleybalfinalist in mannen eerste klasse..
- Verkiezingen 2025: stem bewust of betaal de prijs..
- Cold Case Unit onderzoekt gevonden skelet in Para..
- Beroving op Somaiweg; drie daders op de vlucht..
- Trumps nieuwe tarieven zorgen voor daling op Amerikaanse be…..
- HSB Nickerie: Verzuimen bij 8 van de 11 geregistreerde poli…..
- Survos en SVV 1 in U17-meisjes volleybalfinale..
- Michel Elskamp volgt Kensmil op als woordvoerder KPS na pol…..
- De uitgebleven nieuwe markt van Nickerie..
- Dc’s, Openbare Werken en Politie krijgen nieuwe voertuigen …..
- Man bekent moord op zwangere vriendin en gooit peuter van b…..
- Politie onderschept grote lading beschermde krapé-eieren in…..
- Yeung op weg naar nationale schaaktitel..
- Santokhi wil digitalisatie van verkiezingsorganisatie..
- Zangeres Hennah Loraine brengt eerbetoon aan overleden coll…..
- ‘Jurisprudentie Inter-Amerikaans Hof cruciaal voor Constiti…..
- DOODSBEDREIGING VOOR CUBAANSE YOUTUBER..
- China slaat hard terug in handelsoorlog Amerikaanse tarieve…..
- Satellietbeelden tonen enorm landverlies te Weg naar Zee..
- Skelet Baling Sabana na jaar nog niet geïdentificeerd..