Het ministerie van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS), heeft een belangrijke stap gezet in het verbeteren van gemeenschapsvoorzieningen in Marowijne. Op 4 en 5 april zijn drie vernieuwde projecten feestelijk geopend: een mini kunstgrasveld in Peto-Ondro, een doorgangshuis in Albina en een multifunctioneel gebouw in Erowate.
De twee gebouwen verkeerden jarenlang in slechte staat, maar konden dankzij deinspanningen van het ministerie en betrokken partners worden gerenoveerd en opgeleverd. Hiermee wordt niet alleen de leefbaarheid verhoogd, maar worden ook de sociale cohesie in de wijken versterkt.
De gebouwen werden geopend in aanwezigheid van vicepresident Ronnie Brunswijk, ROS-minister Gracia Emanuel, voorzitter van De Nationale Assemblee Marinus Bee, districtscommissaris Clyde Hunswijk en de directeur van stichting NyunCombe Maria Misiedjan.
Het mini kunstgrasveld te Peto-Ondro werd biedt ruimte voor sport, spel en samenkomst en is ook een belangrijke ontmoetingsplek voor jongeren en buurtbewoners. Naast de vicepresident en de ROS-minister waren hierbij ook aanwezig: kapitein Ricardo Pinas, districtscommissaris Olivia Domini en onderminister van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur, Genevievre Jordan.
- Baitali in beroep bij IDB tegen gunning infrastructureel we…..
- BEP houdt trainingssessie voor haar DNA-kandidaten..
- Bond luchthavenbeheer stelt ultimatum tot vrijdag; heft act…..
- Normale afhandeling van SLM vluchten ..
- Baitali verzet zich tegen ‘oneerlijke gunning’ infrastructu…..
- SLM: vluchten worden normaal afgehandeld na gesprekken..
- Geen stem geen toekomst voor Coronie..
- Actie bond NV Luchthavenbeheer afgewenteld..
- Dodelijk ongeval: bestuurder komt om het leven na crash in …..
- ‘Mensen met een beperking worden steeds voor de gek gehoude…..
- Strengere grenscontroles en uitzettingen zorgen voor onzeke…..
- Para bijt de spits af: Kandidaten geschrapt; verzuimen geco…..
- AZP-personeel hervat werkzaamheden na beraad over uitblijve…..
- Dronken vader richt jachtgeweer op politieagenten..
- Gebrekkige organisatie bij inzage kandidatenlijsten volgens…..
- Taekwondoka’s naar Mexico voor U22 Pan-Am Toernooi..
- Luchthavenbeheer handelt per 00.00 uur geen SLM-vluchten af..
- ABOP-topper Betterson neemt OKB kwalijk dat misstanden in m…..
- Hoofdstembureau Para schrapt kandidaten van verschillende p…..
- Simons belooft hervormingen en harde aanpak van corruptie, …..
- Onderbelichte kant van de paarse financiële ravage..