Op de Universiteit van Warschau is een vrouw met een bijl om het leven gebracht en een man zwaar verwond. Volgens de nieuwszender Polsat News is het hoofd van een vrouw afgehakt, maar dat wordt niet door de autoriteiten bevestigd. De Poolse politie meldt dat ze een verdachte heeft aangehouden.
ADVERTENTIE
Volgens de politie betrad de 22-jarige Poolse man het campusterrein van de universiteit en viel hij daar rond 18.40 uur mensen met de bijl aan.
Dag van rouw afgekondigdHet slachtoffer is volgens een woordvoerder van het Openbaar Ministerie een administratief medewerker van de universiteit. De gewonde man is een beveiliger. Hij is naar het ziekenhuis gebracht. De OM-woordvoerder geeft verder aan dat de dader een leszaal was binnengedrongen.
Het bestuur van de universiteit schrijft in een verklaring dat een medewerker op brute wijze is vermoord. Voor donderdag is een dag van rouw bij de onderwijsinstelling afgekondigd.
Tijdens het incident was de Poolse minister van Justitie Adam Bodnar op de universiteit aanwezig om een lezing bij te wonen. Hij laat op X weten het voorval niet te hebben gezien en condoleert de nabestaanden van het slachtoffer.
- Veiligheidsman president trekt vuurwapen na ruzie met brand…..
- Vacature Republic Bank..
- Invoering nieuw BW..
- SWOS neemt actie: Onvrede over uitblijven CAO-akkoord bij S…..
- Woordenwisseling mondt uit in beroving; verdachte aangehoud…..
- Eén dode en twee gewonden bij zware aanrijding..
- Ex-president Wijdenbosch overleden..
- BESCHOUWING — De (zure) vruchten van de presidentiële commi…..
- Breaking: Oud-president Wijdenbosch overleden..
- Gewonde man meldt beroving, getuigen spreken van ruzie om g…..
- Ook VMS vraagt uitstel invoering NBW wegens gebrekkige voor…..
- KADERLOOS RICHTING 2028..
- Nickerianen niet blij met ´monument´ in verband met 145 jaa…..
- 41 ondernemers krijgen financiële steun via SURGE-project..
- Training duurzaam ondernemerschap biedt deelnemers handvate…..
- “Democratische rechtsorde ernstig aangetast door uitspraken…..
- Centraal Resocialisatiecentrum geopend: Moet helpen bij ter…..
- EZ houdt driedaagse landbouwtraining; Doel is versterking v…..
- DNL: nieuwe regering moet binnen 100 dagen dringende beslui…..
- Aanbeveling onderzoekraad AdeKUS voor betere structuur onde…..
- Journalisten getraind om extra alert te zijn op verkiezings…..