Op de Universiteit van Warschau is een vrouw met een bijl om het leven gebracht en een man zwaar verwond. Volgens de nieuwszender Polsat News is het hoofd van een vrouw afgehakt, maar dat wordt niet door de autoriteiten bevestigd. De Poolse politie meldt dat ze een verdachte heeft aangehouden.
ADVERTENTIE
Volgens de politie betrad de 22-jarige Poolse man het campusterrein van de universiteit en viel hij daar rond 18.40 uur mensen met de bijl aan.
Dag van rouw afgekondigdHet slachtoffer is volgens een woordvoerder van het Openbaar Ministerie een administratief medewerker van de universiteit. De gewonde man is een beveiliger. Hij is naar het ziekenhuis gebracht. De OM-woordvoerder geeft verder aan dat de dader een leszaal was binnengedrongen.
Het bestuur van de universiteit schrijft in een verklaring dat een medewerker op brute wijze is vermoord. Voor donderdag is een dag van rouw bij de onderwijsinstelling afgekondigd.
Tijdens het incident was de Poolse minister van Justitie Adam Bodnar op de universiteit aanwezig om een lezing bij te wonen. Hij laat op X weten het voorval niet te hebben gezien en condoleert de nabestaanden van het slachtoffer.
- Breaking: Pertjajah Luhur stapt uit coalitie na verlopen ul…..
- FIFA waarschuwt: Rechterlijke inmenging in SVB-verkiezing l…..
- PL stapt uit regering: Ramsaran en Somohardjo dienen ontsla…..
- PL stapt uit de regering; minister Ramsaran dient ontslag i…..
- Covid-19-pandemie: historie en analyse (6)..
- Dodelijk jachtincident in Casipora-gebied: 55-jarige man pe…..
- Rechtbank heeft VLS doelbewust gesaboteerd..
- ABOP eert de arbeider op Wrokoman Dey..
- SOVA: Advies over gefaseerde invoering NBW is genegeerd..
- Wegbarricade door bewoners van Baling Soela opgeheven..
- SWOS wil rechtvaardiger beleid voor Surinaamse werkenden..
- Samen strijden en verder bouwen aan een rechtvaardig Surina…..
- NDP op Dag van de Arbeid: strijd en hoop voor een betere to…..
- Jachtincident loopt fataal af in Casipora-gebied..
- Verwerking stembiljetten officieel gestart..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 1 mei 1996..
- Dodelijk Jachtincident in Casipora-gebied..
- Medische Zending vraagt volle ondersteuning bij realiseren …..
- Inhoudelijke kijk op de peiling in plaats van daarover te f…..
- Nieuwe voorzitter en bestuursleden benoemd bij FVO..
- ‘Persrechter misleidt de samenleving – Rechtbank heeft VLS …..