Op de Universiteit van Warschau is een vrouw met een bijl om het leven gebracht en een man zwaar verwond. Volgens de nieuwszender Polsat News is het hoofd van een vrouw afgehakt, maar dat wordt niet door de autoriteiten bevestigd. De Poolse politie meldt dat ze een verdachte heeft aangehouden.
ADVERTENTIE
Volgens de politie betrad de 22-jarige Poolse man het campusterrein van de universiteit en viel hij daar rond 18.40 uur mensen met de bijl aan.
Dag van rouw afgekondigdHet slachtoffer is volgens een woordvoerder van het Openbaar Ministerie een administratief medewerker van de universiteit. De gewonde man is een beveiliger. Hij is naar het ziekenhuis gebracht. De OM-woordvoerder geeft verder aan dat de dader een leszaal was binnengedrongen.
Het bestuur van de universiteit schrijft in een verklaring dat een medewerker op brute wijze is vermoord. Voor donderdag is een dag van rouw bij de onderwijsinstelling afgekondigd.
Tijdens het incident was de Poolse minister van Justitie Adam Bodnar op de universiteit aanwezig om een lezing bij te wonen. Hij laat op X weten het voorval niet te hebben gezien en condoleert de nabestaanden van het slachtoffer.
- Santokhi laat zich niet chanteren door Somohardjo..
- VHP eert arbeiders als stille kracht economie..
- Wake voor Adrianna Young gehouden te Waka Pasi..
- Inrichting nieuw gebouw Volksgezondheid vertraagd op door h…..
- MZ overhandigt beleidsplan aan minister Ramadhin..
- Suriname neemt nieuwe e-visa-applicatie en chatbot in gebru…..
- Beveiligingsman president trekt wapen voor brandweerman na …..
- Harris haalt fors uit naar Trump: “Amerikaanse idealen in r…..
- 1 Mei-boodschap president Santokhi..
- Bond OW eert Anton de Kom met kranslegging en opruimactie..
- AWJ-minister installeert Nationale Loonraad..
- Wederom markante Surinamers onderscheiden..
- Interesse over autisme neemt toe; Meer activiteiten in de p…..
- Laatste SURGE cohort ondertekeningsceremonie gehouden..
- Nationale Loonraad zit nu aan tot 2030 door wetswijziging..
- NDP-kandidaat Pink beschuldigd van verkrachting..
- Dag van de Arbeid: Surinaams Erfgoed van strijd en solidari…..
- Nieuwe e-visa applicatie en chatbot gelanceerd tijdens AI-b…..
- ‘Algemeen belang weegt zwaarder dan partijbelangen bij verk…..
- Minister Mac Andrew: “Geen grote verbouwing bij nieuw pan…..
- Afwisselend bewolking en regen..