In het district Coronie zijn vandaag, 31 juli, in totaal 30 raadsleden officieel beëdigd: 7 leden voor de Districtsraad (DR) en 23 voor de Ressortsraad (RR). De plechtigheid vond plaats onder grote belangstelling en markeert een nieuw begin voor het lokale bestuur in het district.
De eedaflegging werd geleid door districtssecretaris mevrouw Sylvester, die de eed voorlas aan de ressortraadsleden. De districtscommissaris Rianto Kasanmoesdiran nam de eed af bij de districtsraadsleden, waarna minister Miquella Huur van Regionale Ontwikkeling(RO) de beëdiging officieel bekrachtigde.
In zijn toespraak riep de districtscommissaris op tot samenwerking en daadkracht: “Werk samen. Vorm een eenheid. Maak problemen bespreekbaar en wacht niet tot burgers ze aankaarten. Laten we het werk in eenheid doen: wo pot wroko.”
De minister sprak de pas beëdigde leden bemoedigend toe: “Een nieuw begin, nieuwe gezichten, nieuwe energie en vooral nieuwe hoop. Coronie is misschien klein, maar het is krachtig. De uitdagingen zijn bekend: jongeren trekken weg, de infrastructuur laat te wensen over en werkloosheid drukt zwaar. Maar u bent vandaag beëdigd om daar verandering in te brengen.”
De minister riep de leden op om oplossingsgericht te denken en het menselijke aspect centraal te stellen: “U zult zichtbaar zijn in de samenleving, mensen zullen op u afstappen. Denk positief, denk menselijk. Als ministerie zijn wij er niet alleen om te zeggen wat u moet doen, maar om u te ondersteunen. Ik geloof in u, en ik hoop dat u ook in elkaar zult geloven.”
Direct na de ceremonie vond de eerste hoorzitting plaats, waarmee het werk voor de nieuwe volksvertegenwoordigers officieel van start is gegaan.
Met de beëdiging van deze 30 leden beschikt Coronie over een versterkt lokaal bestuur dat zich inzet voor de ontwikkeling van het district en het welzijn van haar bewoners.
The post Coronie verwelkomt 30 nieuwe raadsleden appeared first on Overheid van de Republiek Suriname.
- Wat als Suriname niet onafhankelijk was geworden?.
- Passagiers vrezen voor hun leven tijdens vlucht naar Londen..
- Siegfried Cyril Rudolf Kenswiel (80) Den Haag 25-7-2025..
- Politiebericht over gezonken vaartuig Balingsoela..
- Afghanen die hulp aan VS verleenden, vrezen terugkeer nu he…..
- Poetini Atompai: “Maandelijks SRD 50.000 voor de samenlevin…..
- Spoed luchtvaartcongres over EU-blacklisting en FAA-dreigin….
- VHP werkt maandag mee aan DNA-vergadering toelating coaliti….
- Bondru: niet in ‘slaapstand’ gaan tot de volgende verkiezin…..
- Opdoeken militaire posten in Lawa-gebied baart Granman Sime…..
- Robinhood met groot machtsvertoon bekerkampioen..
- Raoul Hellings: ‘Nog een lange weg te gaan voordat we kunne…..
- Ondernemers pitchen hun droom tijdens brunch FMF Business S…..
- Frankrijk erkent binnenkort Palestijnse staat: wereld diep ….
- Bikini’s waarin je écht kunt zwemmen..
- War 2’-trailer: Hrithik Roshan en NTR Jr. zetten het scherm…..
- Obama reageert fel op ‘bizarre’ couppoging-beschuldiging va…..
- Vriendschap met meisje geeft man geen recht op seks zonder …..
- De wereld wordt geleid door oude mannen met haast..
- Ex-minister Walden: “President Simons is sterk gestart”..
- Viertal dag na gewapende roofoverval gearresteerd..