In het district Coronie zijn vandaag, 31 juli, in totaal 30 raadsleden officieel beëdigd: 7 leden voor de Districtsraad (DR) en 23 voor de Ressortsraad (RR). De plechtigheid vond plaats onder grote belangstelling en markeert een nieuw begin voor het lokale bestuur in het district.
De eedaflegging werd geleid door districtssecretaris mevrouw Sylvester, die de eed voorlas aan de ressortraadsleden. De districtscommissaris Rianto Kasanmoesdiran nam de eed af bij de districtsraadsleden, waarna minister Miquella Huur van Regionale Ontwikkeling(RO) de beëdiging officieel bekrachtigde.
In zijn toespraak riep de districtscommissaris op tot samenwerking en daadkracht: “Werk samen. Vorm een eenheid. Maak problemen bespreekbaar en wacht niet tot burgers ze aankaarten. Laten we het werk in eenheid doen: wo pot wroko.”
De minister sprak de pas beëdigde leden bemoedigend toe: “Een nieuw begin, nieuwe gezichten, nieuwe energie en vooral nieuwe hoop. Coronie is misschien klein, maar het is krachtig. De uitdagingen zijn bekend: jongeren trekken weg, de infrastructuur laat te wensen over en werkloosheid drukt zwaar. Maar u bent vandaag beëdigd om daar verandering in te brengen.”
De minister riep de leden op om oplossingsgericht te denken en het menselijke aspect centraal te stellen: “U zult zichtbaar zijn in de samenleving, mensen zullen op u afstappen. Denk positief, denk menselijk. Als ministerie zijn wij er niet alleen om te zeggen wat u moet doen, maar om u te ondersteunen. Ik geloof in u, en ik hoop dat u ook in elkaar zult geloven.”
Direct na de ceremonie vond de eerste hoorzitting plaats, waarmee het werk voor de nieuwe volksvertegenwoordigers officieel van start is gegaan.
Met de beëdiging van deze 30 leden beschikt Coronie over een versterkt lokaal bestuur dat zich inzet voor de ontwikkeling van het district en het welzijn van haar bewoners.
The post Coronie verwelkomt 30 nieuwe raadsleden appeared first on Overheid van de Republiek Suriname.
- Een goede start, of toch nog steeds wensdenken! ..
- Palestijnse staat voorwaarde..
- Jeugdige voetbaldroom botst door gebrek aan sportfaciliteit…..
- Weetje van de dag – 26 juli 1847: Republiek Liberia onafhan…..
- Verwarde Braziliaanse vrouw verft haar kat met roze meubelv…..
- VN hekelt Guatemala vanwege ‘onmenselijke’ uitzettingen van…..
- Priester in Polen vermoordt dakloze man met bijl en door he…..
- Strafzaak tegen Daniëlle Veira begint 1 augustus..
- Romano Meriba: “We moeten samen zorgen voor veilige opvang …..
- Mouni Roy zingt met Chiranjeevi in speciale ‘Vishwambhara’-…..
- Buurtbewoners verzetten zich tegen goudverwerkingsbedrijf i….
- Drake en Central Cee vallen binnen met nieuwe track na ‘Wir…..
- Tyla stylet haar eigen haar vanwege het budget..
- Beyoncé en Jay-Z sluiten tweede hypotheek af op Bel Air-lan…..
- Triptii Dimri noemt Vicky Kaushal ‘inspirerend’..
- Dagblad Suriname, maandag 28 juli 2025..
- WANNEER BREKEN WE DEZE BOUWAFVAL..
- Tsang wordt minister Openbare Werken..
- Moeder dwingt dochter zedenzaak tegen stiefvader in te trek…..
- Zelfde weerbeeld, veel zon maar ook onweersbuien.
- China wil heersen over de Latijns-Amerikaanse wegen..