De politie van het bureau Albina en de brandweer hebben in samenwerking met de locale hulpdiensten en de Franse autoriteiten, de ontzielde lichamen van nog vier slachtoffers van het bootongeval op 1 juni, geborgen.
Eerder werden 3 lichamen reeds geborgen uit de Marowijnerivier. Hierdoor komt het totaal aantal overledenen op 7 personen. De 4 werden nog vermist. 5 personen zijn gered. Deze vier lichamen, van wie twee volwassenen en twee kinderen zijn eveneens in opdracht van het Openbaar Ministerie afgestaan aan de nabestaanden en overgebracht naar het Frans-Guyanese dorp Paddock, alwaar de slachtoffers woonachtig waren.
De boot met in totaal twaalf opvarenden inclusief de bootsman R.P. (42) ging terug naar Frans-Guyana, na het bijwonen van een rouwbijeenkomst in Suriname. Onder de opvarenden bevonden zich zes mannen, drie vrouwen en drie minderjarige kinderen die allen afkomstig waren uit Frans-Guyana. Toen de aluminium boot met de opvarenden ongeveer in het midden van de rivier was, kapseisde het vaartuig, vermoedelijk door een windvlaag, waardoor de boot in een grote glof terecht kwam met aanhoudende regenval en daardoor zonk.
De regering heeft woensdag 4 juni uitgeroepen tot een dag van nationale rouw. Bij alle overheidsgebouwen wordt de vlag halfstok gehesen. Op de burgerij en het bedrijfsleven wordt verzocht hetzelfde te doen. Aan de radio- en televisiestations wordt gevraagd om de programmering aan te passen.
- Tankstation Derde Rijweg doelwit van gewapende overval..
- Man aangehouden na omhakken kokosnootboom bij basketbalveld…..
- Man neergeschoten nabij Koffiekamp, Brownsweg..
- Condor eerste finalist, Yelyco houdt seizoen levend ..
- Verkiezingen verlopen anders dan verwacht; OPTSU uit zorgen…..
- Coalitie tegen continuïteit..
- Suriname onderstreept duurzaamheid in ACS-vergadering..
- Oud-minister Assen: “President wil mogelijk in regering bli…..
- BRAIN DRAIN BELEID..
- Wat zon, maar meer regen en onweer op deze 1 juni..
- Bij ongeluk in VS komen 250 miljoen bijen vrij, zoektocht n…..
- Kevin Mitchell Miquel Gompel (37) Paramaribo Suriname 26-5-…..
- Eline Elfriede Boschman (86) Paramaribo 26-5-2025..
- NPS-voorzitter Rusland: Werken met de NDP is voor groter be…..
- Frankrijk versterkt luchtmachtbasis voor nucleaire dreiging..
- Geen fraude in Wanica, wel veel slordigheden pv’s..
- Regering neemt besluiten ter verbetering woningnood en infr…..
- Muriel Ignatia Tjon A Tjieuw-van Thol..
- Santokhi gaat opzichtig over de schreef..
- President Santokhi: “Deze verkiezing heeft nog geen winnaar…..
- ‘Koek’ verdeeld in zes delen; wachten op goedke…..