Het tragische verkeersongeval van vanochtend aan de Kennedyweg heeft drie levens geëist. Bij een eenzijdig ongeval kwamen twee slachtoffers ter plekke om het leven, terwijl het zwaargewonde derde slachtoffer later in het ziekenhuis overleed.
In de nacht van vrijdag op zaterdag raakte een personenauto van de weg, vermoedelijk door hoge snelheid of een andere oorzaak die nog wordt onderzocht. Het voertuig botste tegen een stenen inrit, sloeg vervolgens over de kop en kwam tegen een mast tot stilstand. Uiteindelijk belandde de auto in een trens langs de weg.
Door de harde klap overleden twee inzittenden op slag. De derde persoon, die zwaargewond raakte, werd met spoed naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo gebracht. Ondanks de inspanningen van het medisch personeel bezweek hij korte tijd later aan zijn verwondingen.
De brandweer werd ingeschakeld om de beknelde slachtoffers uit het wrak te bevrijden. Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de lichamen overgedragen aan de nabestaanden.
- A20 kandidaten moeten uiterlijk 25 mei vermogen notarieel v…..
- Trump ondersteunt olieproductiebeleid Suriname..
- Bewoners Para voelen zich in de steek gelaten..
- ABOP uitgegroeid tot nationale partij..
- Surinaamse groente-export naar EU gestaakt:..
- Politieke beloftes: Meer dan mooie woorden nodig..
- Bewolkte lucht met af en toe regenbuien..
- Delegaties Dalian en partneronderneming bezoeken president …..
- Hoog bezoek: Rubio redt gezicht Santokhi nog een beetje..
- Hooggerechtshof Brazilië: Bolsonaro moet terechtstaan voor …..
- Open brief van de Federatie van Para Plantages..
- Haydy Helga Verwey (61) Amsterdam 22-3-2025..
- Beroving bij Ochama; slachtoffers gekneveld..
- ACT benadert AWJ voor trainingen binnenlandbewoners..
- Seniorenburger vindt tas terug in Cultuurtuin na beroving..
- Grassalco werknemers Maripaston angstig na schoten..
- Column: Gold Cup ticket! √..
- Ongezonde situatie SBB sleept zich voort..
- Politie krijgt nieuw uniform..
- SBB-directeur Ravenberg eist ontslag bestuurslid Krishnadat…..
- Nurmohamed: “Bij verkeerde regering zou de brug driemaal zo…..