Het tragische verkeersongeval van vanochtend aan de Kennedyweg heeft drie levens geëist. Bij een eenzijdig ongeval kwamen twee slachtoffers ter plekke om het leven, terwijl het zwaargewonde derde slachtoffer later in het ziekenhuis overleed.
In de nacht van vrijdag op zaterdag raakte een personenauto van de weg, vermoedelijk door hoge snelheid of een andere oorzaak die nog wordt onderzocht. Het voertuig botste tegen een stenen inrit, sloeg vervolgens over de kop en kwam tegen een mast tot stilstand. Uiteindelijk belandde de auto in een trens langs de weg.
Door de harde klap overleden twee inzittenden op slag. De derde persoon, die zwaargewond raakte, werd met spoed naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo gebracht. Ondanks de inspanningen van het medisch personeel bezweek hij korte tijd later aan zijn verwondingen.
De brandweer werd ingeschakeld om de beknelde slachtoffers uit het wrak te bevrijden. Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de lichamen overgedragen aan de nabestaanden.
- Jong talent schittert op World Piano Day..
- MinOWC doet er alles aan salarissen tijdig te verwerken..
- Veel regen op deze laatste zaterdag in maart..
- Elon Musk voegt AI-bedrijf xAI en platform X samen..
- Norinne Jeanette Rickets (85) Amsterdam 26-3-2025..
- Stephen Percival Howard DAAL (58) Amsterdam 25-3-2025..
- Latijns-Amerikaanse vrouwen kiezen ervoor om geen moeder te…..
- Verdy Getrouw: ‘Strijd nog niet gestreden’..
- Ontwrichting bij vrijstelling dienst voor kandidaten 25 mei…..
- Strafzaak tegen Bordo wordt op 14 mei gecontinueerd..
- Shell en partners schenken directoraat Visserij haast US$ 5…..
- Nieuwe uniformen voor politie in de maak..
- Amerika houdt vinger aan de pols over aanpak drugscriminali…..
- U21-volleybalsters Yelyco nemen op speels gemak voorsprong …..
- Minimumuurloon omhoog terwijl kosten blijven stijgen..
- Trekkers boekt eerste overwinning in troefcallcompetitie..
- NATIN-studenten worden voorbereid op de toekomst met MetaSk…..
- Ingeneurs geven uitleg over scheur bij Saramaccadoorsteekbr…..
- Toekomst Makhan Chor onzeker..
- Rotaract Club brengt verlichting in waterprobleem Hollandse…..
- VS bevestigen opnieuw steun aan Guyana..