De Surinaamse worstelsport maakt op 27 juli een officiële comeback met het toernooi “Worstel is back”, georganiseerd door het nieuwe bestuur van de Surinaamse Worstel Federatie (SWF) onder leiding van Ravin Changoer. Dit evenement markeert het eerste optreden op de mat na een pauze van ruim een jaar.
De SWF heeft voor de resterende vijf maanden van dit jaar ten minste drie lokale toernooien gepland. “Worstel is back” vormt daarmee de aftrap van een reeks initiatieven om de sport nieuw leven in te blazen en het publiek weer te betrekken.
Internationale deelname primeur
Het toernooi krijgt een internationaal tintje met de deelname van worstelaars uit Guyana, afkomstig van de club BJJ Phoenix. Voor deze atleten is het de eerste keer dat ze buiten hun landsgrenzen deelnemen aan een toernooi. Het is bovendien de eerste keer dat Guyanese worstelaars in Suriname in actie komen.
Van Surinaamse zijde nemen de volgende verenigingen deel:
– Jai Hind en Shuriken uit Nickerie
– Tatami en Invictus uit Paramaribo
– FC Fearless Warriors en WV Meerzorg uit Commewijne
Digitale revolutie voor SWF
Een bijzonder moment tijdens het evenement is de lancering van het allereerste digitale platform van de SWF. Dit systeem stelt de federatie in staat om atletengegevens, wedstrijdschema’s en resultaten digitaal te beheren en toegankelijk te maken. Het platform is een schenking van ICT-bedrijf NETNINJAS, onder leiding van Arun Bihariesingh.
Toegang is gratis
“Worstel is back” vindt plaats in Sportcomplex Kwatta en start om 14.00 uur. De toegang is gratis, met als doel om het publiek opnieuw warm te maken voor de sport. In totaal staan 24 wedstrijden op het programma.
- Tom Cruise intiem gespot met Ana de Armas in Italië..
- Brooke Hogan over overlijden Hulk: ‘Je was mijn alles, papa…..
- Drake brengt show tot leven in ‘Ziggo Dome’ met dynamische …..
- Zes jarig jongetje verdrinkt in Saramaccakanaal; lichaam ge….
- Viering 135 jaar Javaanse Immigratie: ‘Towards a Bright Fut…..
- Yellow Birds pakt laatste play-offplaats mannenhoofdklasse …..
- Opmerkelijk – Nieuw soort wandelende tak mogelijk zwaarste …..
- Huiswerk voor DNA..
- Minister Brunings: “Ministerie bestaat al voor de helft, pr…..
- Grootste politieke rovers zijn best betaalde intellectuelen…..
- Oplichter vermomde zich als politieagent: celstraf voor ‘ag…..
- Directie EBS voert overleg met president..
- Zuid-Afrika start unieke anti-stroperijcampagne.
- Weetje van de dag – Vandaag in 1861: ’s Werelds eerste weer…..
- Nieuw-Zeeland maakt verbod op olie- en gaswinning ongedaan..
- Oostenrijkse EU-ambassadeur biedt ontslag aan na geruchten …..
- India krijgt historische Piprahwa-edelstenen terug na is te…..
- Suriname bereidt zich voor om postdiensten en e-commercemog…..
- Ministerie Jeugdontwikkeling en Sport: investeren in talent…..
- Ashanti en Nelly vieren eerste verjaardag van baby KK met a…..
- Backstreet Boys: Een iconische carrière van 30 jaar..