Wilgo Valies.
Oud-vakbondsman Wilgo Valies is politiek weer actief. Hij gaat zich via de politieke partij Democratisch Alternatief ’91 (DA’91) sterk maken voor jongeren. Er heerst grote werkloosheid bij deze doelgroep. Hij constateert dat er in de afgelopen 20-30 jaar té weinig is gedaan voor jongeren in Suriname.
De belangrijkste reden dat hij weer actief is geworden binnen de politiek, is vanwege het beleid dat nu gevoerd wordt. Er moet een verandering komen in de manier van bestuurvoering. Zijn hart bloed door alle armoede in het land. Hij wil een rechtvaarigde samenleving.
Ook oor het onderwijs wil Valies zich gaan inzetten. Hij is lang voorzitter geweest van de onderwijsbonden: Bond van Leraren (BVL) en Alliantie van Leerkrachten in Suriname (ALS). Daardoor voelt hij zich nog altijd verbonden aan het onderwijs.
Valies zegt dat de toekomst zal moeten uitwijzen als hij op een kandidatenlijst komt te staan. Hij wil in ieder geval zijn bijdrage leveren aan de toekomst van dit land.
- Abigail Sastera Puls (35) Rotterdam 2-2-2025..
- Herman E. Gooding wordt vereeuwigd op oude werkplek..
- Meteodienst waarschuwt voor wateroverlast door aanhoudende …..
- Hof van Justitie tikt Openbaar Ministerie op de vingers..
- Column: Volle stadions trekken..
- Slijterij Commissaris Weythingweg beroofd van SRD 7 ton..
- Na aandringen vicepresident: Santokhi laat brandstofleverin…..
- SEOB: Al 62,6 procent van IMF-programma uitgevoerd..
- EBS: “Maak het uit of het gaat uit”..
- Cubaanse migranten in Suriname: Goed georganiseerd en onder…..
- Roofoverval na opzettelijke aanrijding nabij Coropinabrug..
- Bronto Somohardjo dient strafklacht in bij pg over Blauwe M…..
- Man in politiecel wegens illegaal wapenbezit..
- Victorie verslaat koploper Sudhar in thriller..
- Vrouw met schotwond afgezet bij SEH..
- Adhin vrijgesproken..
- SEOB pleit voor vervolgprogramma IMF..
- Minister Kuldipsingh grotendeels tevreden over prestaties..
- Man opgepakt in Stolkertsijver voor illegaal vuurwapenbezit..
- USD 700 miljoen in de wacht voor Surinaamse economie, volge…..
- ‘Between the Lines’ hoopt op partner voor organisatie Sophi…..