Wilgo Valies.
Oud-vakbondsman Wilgo Valies is politiek weer actief. Hij gaat zich via de politieke partij Democratisch Alternatief ’91 (DA’91) sterk maken voor jongeren. Er heerst grote werkloosheid bij deze doelgroep. Hij constateert dat er in de afgelopen 20-30 jaar té weinig is gedaan voor jongeren in Suriname.
De belangrijkste reden dat hij weer actief is geworden binnen de politiek, is vanwege het beleid dat nu gevoerd wordt. Er moet een verandering komen in de manier van bestuurvoering. Zijn hart bloed door alle armoede in het land. Hij wil een rechtvaarigde samenleving.
Ook oor het onderwijs wil Valies zich gaan inzetten. Hij is lang voorzitter geweest van de onderwijsbonden: Bond van Leraren (BVL) en Alliantie van Leerkrachten in Suriname (ALS). Daardoor voelt hij zich nog altijd verbonden aan het onderwijs.
Valies zegt dat de toekomst zal moeten uitwijzen als hij op een kandidatenlijst komt te staan. Hij wil in ieder geval zijn bijdrage leveren aan de toekomst van dit land.
- Ideaal leiderschap; behoeften van een samenleving..
- Onthulling ‘Lezend Kind’ op Samuel Glocklerschool in Commew…..
- President Ali: “Suriname op drempel van transformatie, maar…..
- Afreximbank bereid investeren in Suriname aan te moedigen..
- Dienst Watervoorziening kampt met vervuilde waterinstallati…..
- VN-chef waarschuwt Trump voor etnische zuiveringen in Gaza..
- Procureur-generaal bezoekt Apoera..
- Vicepresident Brunswijk en minister Ramdin beloven medewerk…..
- KPS kampt weer met brandstoftekort..
- MENSONTEREND (PAKKETTEN UIT INDIA)..
- ECD controleert ondernemingen in Commewijne..
- PG Paragsingh bezoekt Apoera..
- Regen in de ochtend en later onweersbuien..
- Santokhi moedigt internationale bedrijven aan om te investe…..
- Weer geen brandstof voor de politie..
- Brunswijk citeert selectief uit brief minister Ramsaran..
- Trump wil transgender sporters visum en toegang tot VS ontz…..
- ICT-lokaal Henry Hassankhan Scholengemeenschap heropent..
- Philip Alexander Tholel (89) Amsterdam 29-1-2025..
- Abigail Sastera Puls (35) Rotterdam 2-2-2025..
- Herman E. Gooding wordt vereeuwigd op oude werkplek..