De politieke alliantie A20, bestaande uit A20, DOE en PRO, heeft zich gisteren zonder problemen geregistreerd bij het Centraal Hoofdstembureau. Ook dat lukte De Nieuwe Leeuw (DNL) die samenwerkt met de KTPI. De Arena Politieke Partij (APP) doet voor het eerst een gooi naar een bestuurlijke rol. Maar daarvoor moet de partij nog wat zaken in orde maken, wat zeker zal gebeuren, aldus voorzitter Firosh Abdoelaziz.
Voor A20 staat vooral integriteit centraal, zegt PRO-voorzitter Gerold Sewcharan: de alliantie wil structureel afrekenen met wat ze noemt een ‘scheefgroei in de wijze waarop het land wordt gemanaged’.
Dharm Mungra, van de partijcombinatie DNL/KTPI, zegt dat het geen makkelijke verkiezingsstrijd zal worden. Hij is benieuwd naar de wijze waarop het kiesgedrag zich zal vertalen in het nieuw Kiesstelsel: naar het one man- one vote systeem.
Zo hebben zich al zes politieke organisaties en/of combinaties ingeschreven voor deelname aan de verkiezingen op 25 mei. Zes van de vijftien partijen die geregistreerd staan bij het Centraal Hoofdstembureau (CHS).
- Verhitte menigte haalt Monikarta op..
- 14-jarige scholier die bedreigende uitlatingen doet aangeho…..
- Tsang: “Machtigingswet NV Telesur mogelijk vrijbrief voor v…..
- Trump belooft Gaza over te nemen..
- Ashwin Adhin nu definitief een vrije man..
- Ramadhin en Bhikharie garanderen veiligheid voedselhulp Ind…..
- Oud-vicepresident Adhin ook in hoger beroep vrijgesproken..
- Adhin in hoger beroep ook vrijgesproken; OM teruggefloten..
- Brug Saramaccakanaal wordt op 26 maart opgeleverd..
- BREAKING NEWS – Hof van Justitie: ‘Adhin had niet mogen wor…..
- Minister Ramdin: ‘Amazonegebied heeft vitale functie voor d…..
- Politiebureau Nieuw Haven wordt vernoemd naar Herman Goodin…..
- Minister Landvreugd nog bestuurder stichting Excellence Top…..
- VOJ Atjoni richt eigen studentenraad en commissie op..
- Amerikaans leger vliegt eerste migranten naar Guantanamo Ba…..
- Presidentiële werkgroep Sportprojecten en Platform van buur…..
- Narcoticabrigade neemt onbeheerd aangetroffen (soft)drugs i…..
- Strengere controle op kassasystemen..
- Vandaag nog meer regenbuien en onweer..
- MES OP DE KEEL?..
- Santokhi en Ali bespreken voortgang brug Corantijnrivier..