De politieke alliantie A20, bestaande uit A20, DOE en PRO, heeft zich gisteren zonder problemen geregistreerd bij het Centraal Hoofdstembureau. Ook dat lukte De Nieuwe Leeuw (DNL) die samenwerkt met de KTPI. De Arena Politieke Partij (APP) doet voor het eerst een gooi naar een bestuurlijke rol. Maar daarvoor moet de partij nog wat zaken in orde maken, wat zeker zal gebeuren, aldus voorzitter Firosh Abdoelaziz.
Voor A20 staat vooral integriteit centraal, zegt PRO-voorzitter Gerold Sewcharan: de alliantie wil structureel afrekenen met wat ze noemt een ‘scheefgroei in de wijze waarop het land wordt gemanaged’.
Dharm Mungra, van de partijcombinatie DNL/KTPI, zegt dat het geen makkelijke verkiezingsstrijd zal worden. Hij is benieuwd naar de wijze waarop het kiesgedrag zich zal vertalen in het nieuw Kiesstelsel: naar het one man- one vote systeem.
Zo hebben zich al zes politieke organisaties en/of combinaties ingeschreven voor deelname aan de verkiezingen op 25 mei. Zes van de vijftien partijen die geregistreerd staan bij het Centraal Hoofdstembureau (CHS).
- Verklaring NDP: Gerechtigheid?..
- Delreo Newman volgt Mike Antonius op als voorzitter Canto..
- President vraagt internationale bedrijven om te investeren..
- Procureur-Generaal brengt oriëntatiebezoek aan Apoera..
- 14-jarige MULO-scholier opgepakt voor bedreigende uitlating…..
- Passagier in taxi te Stolkertsijver opgepakt voor bezit vuu…..
- Veertienjarige muloleerling opgesloten na bedreigen leerkra…..
- Toename diefstallen Jarikaba Wooncentrum aanleiding gesprek…..
- HvJ spreekt Adhin vrij in hoger beroep, OM teruggefloten..
- EZ en AdeKUS ondertekenen MoU en richten FabLab op..
- I-Care Polikliniek voor Oogaandoeningen versterkt oogzorg i…..
- Rekenkundig bekeken..
- NDP: Na politieke achtervolging OM nu gerechtigheid..
- Man aangehouden te Stolkertsijver voor illegaal vuurwapen b…..
- NDP verheugd over volledige vrijspraak ondervoorzitter Adhi…..
- ‘Geen redelijke en billijke afweging van gronden om Ashwin …..
- PRO breekt met etnische politiek en levert integere bestuur…..
- PALU: Het RVI sprookje van Santokhi: Wie biedt meer?..
- Voedselpakketten..
- President Santokhi bezoekt scholen in Lelydorp..
- ‘Project Hoofdbureau van Politie in teken versterking recht…..