De Vereniging Surinaams Bedrijfsleven (VSB) nodigt ondernemers en beleidsmakers uit voor een belangrijke discussieavond op vrijdag 28 februari aanstaande in de Ballroom van Hotel Torarica. Het evenement, dat om 19.00 uur begint, staat volledig in het teken van goed bestuur, transparantie en de cultuur die nodig is om deze waarden te verankeren in de Surinaamse samenleving. Voorafgaande registratie is vereist via de opgegeven link.
De avond wordt geopend door Gaetano Best, waarna een paneldiscussie volgt met deskundigen uit verschillende sectoren. De VSB benadrukt dat goed bestuur niet alleen de ruggengraat vormt van duurzame ontwikkeling, maar ook essentieel is voor economische groei en maatschappelijke vooruitgang. Goed bestuur en transparantie zijn fundamentele pijlers voor een gezonde economie en het bestrijden van corruptie.
De VSB zet zich in om deze waarden te bevorderen en roept alle belanghebbenden op, verantwoording en inclusieve besluitvorming centraal te stellen. Het naleven van internationale normen en het versterken van instituten is volgens de organisatie, cruciaal voor het opbouwen van vertrouwen, zowel bij binnenlandse als buitenlandse investeerders. Met de discussieavond hoopt de VSB niet alleen de bewustwording te vergroten, maar ook concrete oplossingen te formuleren voor de uitdagingen die Suriname op het gebied van good governance en transparantie ondervindt.
The post VSB organiseert discussieavond over goed bestuur en duurzame ontwikkeling ..
- Chinese deskundigen trainen Surinaamse agrariërs..
- Peggy Bouterse en Piet Wortel mogelijk getuigen in strafzaa…..
- Volksgezondheid slaat alarm over dengue..
- Nederland helpt bij voorbereiding erfgoed wetgeving..
- Geen werkvergunning vereist voor ondernemers..
- Minister Kuldipsingh vastbesloten corruptie te bestrijden..
- DIS-directeur Armaketo: “Tijd voor actie na succesvolle sum…..
- EBS: Stroomtarieven niet verhoogd; levering kookgas vertraa…..
- Romain Maurice Pipelers..
- Gaslevering met paar dagen vertraagd..
- Stroomtarieven niet verhoogd, meldt EBS..
- Gasboot is verlaat..
- Derde opeenvolgende DNA-vergadering afgeblazen vanwege quor…..
- Nizam Faisel Ali Khan Kallan..
- Ramsaran vs Landvreugd..
- Wilhelmien Helen de Freitas..
- Cursisten SAO versterken vakmanschap in erfgoedbehoud..
- Joan Nibte wil zich kandideren voor DNA..
- Staatsolie-directeur: “Brandstofleveringen naar het binnenl…..
- Tooy leidt SV Transvaal naar zege op SV Broki..
- Inter Moengo Tapoe verliest met 3-1 van SV Notch..