De Vereniging Surinaams Bedrijfsleven (VSB) nodigt ondernemers en beleidsmakers uit voor een belangrijke discussieavond op vrijdag 28 februari aanstaande in de Ballroom van Hotel Torarica. Het evenement, dat om 19.00 uur begint, staat volledig in het teken van goed bestuur, transparantie en de cultuur die nodig is om deze waarden te verankeren in de Surinaamse samenleving. Voorafgaande registratie is vereist via de opgegeven link.
De avond wordt geopend door Gaetano Best, waarna een paneldiscussie volgt met deskundigen uit verschillende sectoren. De VSB benadrukt dat goed bestuur niet alleen de ruggengraat vormt van duurzame ontwikkeling, maar ook essentieel is voor economische groei en maatschappelijke vooruitgang. Goed bestuur en transparantie zijn fundamentele pijlers voor een gezonde economie en het bestrijden van corruptie.
De VSB zet zich in om deze waarden te bevorderen en roept alle belanghebbenden op, verantwoording en inclusieve besluitvorming centraal te stellen. Het naleven van internationale normen en het versterken van instituten is volgens de organisatie, cruciaal voor het opbouwen van vertrouwen, zowel bij binnenlandse als buitenlandse investeerders. Met de discussieavond hoopt de VSB niet alleen de bewustwording te vergroten, maar ook concrete oplossingen te formuleren voor de uitdagingen die Suriname op het gebied van good governance en transparantie ondervindt.
The post VSB organiseert discussieavond over goed bestuur en duurzame ontwikkeling ..
- Tweedaagse cursus corporate governance in Suriname..
- Ministerie van Volksgezondheid heeft Denguevirus onder cont…..
- STVS-medewerkers klagen bij vicepresident Brunswijk over on…..
- EBS belooft snelle inhaalslag na gaslevering vertraging..
- Rijstboeren in de steek gelaten: Belofte van steun is niet …..
- Uitstel vermogensregistratie vertragingstactiek in strijd t…..
- Suriname zou kunnen leren van politiek systeem van Zwitserl…..
- Korps Politie Suriname sollicitatie oproep..
- ‘Biza-minister Landvreugd stemt in met teruggeven perceel P…..
- Surinaamse karateka’s heersen in ABC Open..
- VN-rapporteur noemt Nederlandse politici lafaards..
- Landvreugd geeft perceel terug aan de Staat..
- Tuinbouw biedt mogelijkheden kanszoekende jongeren Commewij…..
- Amnesty: Kinderen in Haïti slachtoffer van gruwelijk bendeg…..
- Werknemers STVS op de stoep bij de vicepresident..
- Lijsttrekker A20/DOE Andrew Baasaron: ‘Ik ben in de politie…..
- Personeel Meteorologische dienst ontevreden..
- Energievoorziening bevindt zich op een kritiek punt..
- EBS ontkent verhoging stroomtarieven:..
- President Santokhi en IMF bespreken laatste beoordeling..
- President ontvangt vertegenwoordigers Totikamp, Nieuw-Koffi…..