De 24-jarige autobestuurder C.P. is op zaterdag 26 juli door de politie van Livorno aangehouden voor doodslag en het negeren van het ambtelijk bevel tot stoppen. Tijdens een algehele verkeerscontrole aan de Martin Luther King (MLK)-weg reed de autobestuurder met hoge snelheid toen die door de politie tot stoppen werd gesommeerd. De man gaf hieraan geen gehoor en vervolgde zijn weg in de richting van de Latourweg, achterna gezeten door de wetsdienaren. De politieambtenaren moesten door de handelingen van de automobilist aan de kant springen om niet aangereden te worden.
Bij de aanhouding ging de verdachte tekeer en bedreigde de politie. Hij werd in de boeien geslagen, waarna hij ter voorgeleiding werd overgebracht naar het politiebureau. De bestuurder was onder invloed van alcohol en bleek niet in het bezit van een geldig Surinaams rijbewijs te zijn.
Het voertuig is in het belang van het onderzoek in beslag genomen. Hangende het onderzoek is de verdachte in verzekering gesteld.
- Symbolische start, echte beleidslijn blijft uit..
- Lichaam aangespoeld in kanaal aan Veronicaweg..
- Korpsleiding overweegt juridische stappen tegen Van Dijk-Si…..
- Vrijspraak voor M.P., 24 maanden cel voor L.J. na beroving ….
- Regering verkent schuldenverlichting, maar details ontbreke…..
- Help, de president is weg – en ik hoor mezelf denken!..
- Mary Borsato sluit bruidswinkel na 47 jaar en gaat met pens…..
- Miley Cyrus onthult concertfilm van ‘Spotify Billions Clu…..
- RO-minister tegen dr- en rr-leden Commewijne: ‘Blijf zichtb…..
- Nationale Milieu Autoriteit viert eerste jubileum met focus…..
- Suriname vraagt om iets nieuws.
- Opmerkelijk – Google moet Argentijn die naakt werd gefotogr…..
- Verdedigingsplannen halen uit internationale berichten: 380…..
- Rassenhaat..
- Wan Okasi: Regering Simons moet met daden komen voor mensen…..
- Radjie Rijstindustrie verliest rechtszaak over Stalweide..
- Yusuf: “Als je werkt en je je inzet voor wat je wilt, je he…..
- Vitale bruggen in Kabalebo zijn hersteld..
- Supermarktkassa als graadmeter van echte welvaart..
- Verkeersveiligheid belangrijke beleidsprioriteit JusPol-min…..
- Nationale Milieu Autoriteit viert éénjarig bestaan..