De 24-jarige autobestuurder C.P. is op zaterdag 26 juli door de politie van Livorno aangehouden voor doodslag en het negeren van het ambtelijk bevel tot stoppen. Tijdens een algehele verkeerscontrole aan de Martin Luther King (MLK)-weg reed de autobestuurder met hoge snelheid toen die door de politie tot stoppen werd gesommeerd. De man gaf hieraan geen gehoor en vervolgde zijn weg in de richting van de Latourweg, achterna gezeten door de wetsdienaren. De politieambtenaren moesten door de handelingen van de automobilist aan de kant springen om niet aangereden te worden.
Bij de aanhouding ging de verdachte tekeer en bedreigde de politie. Hij werd in de boeien geslagen, waarna hij ter voorgeleiding werd overgebracht naar het politiebureau. De bestuurder was onder invloed van alcohol en bleek niet in het bezit van een geldig Surinaams rijbewijs te zijn.
Het voertuig is in het belang van het onderzoek in beslag genomen. Hangende het onderzoek is de verdachte in verzekering gesteld.
- Regering houdt eerste raadsvergadering..
- Ruim honderd deelnemers voor avondtrainingen SAO..
- Regering zet in op herstructureren van onderwijs.
- Ministerie van Olie, Gas en Milieu krijgt voorname rol in n….
- President Geerlings-Simons licht rol kabinet uitvoerig toe.
- Commewijne levert 81 DR- en RR-leden op.
- Liefdesruzie escaleert: man neergestoken in Nickerie, ex-pa…..
- Boot kapseist bij oversteken Surinamerivier te Balingsoela:…..
- Korpschef Isaacs verwerpt beweringen van Dijk Silos met kle….
- Woningbrand in alle vroegte legt huis in as aan Palissadewe….
- Vroom..
- Al jaren geen lijndiensten voor bewoners Lawagebied..
- Stenen laagbouwwoning te Rijsdijk volledig afgebrand..
- KPS overweegt juridisch op te treden tegen Jennifer van Dij…..
- Jurist Van Dijk-Silos onder vuur: Korpsleiding bereidt juri….
- 56-jarige man dood aangetroffen in oude zandput..
- Politiek spel..
- Man veroordeeld voor diefstal koperen leidingen bij woning …..
- Lijk gevonden in kanaal langs Veronicaweg, identiteit nog o…..
- Boot zinkt op Surinamerivier, zoektocht naar vermiste boots…..
- Vijf aanhoudingen na verduistering graafmachine van LVV..