Asiskumar Gajadien, heeft gisteren tegenover ABC Online Nieuws gezegd, dat de selectiecommissie van de VHP, zal nagaan wat de stand van zaken is rond lijstduwer Arnold Boekoeroe, beter bekend als Kadensi. De kwestie kwam in de publiciteit nadat bekend werd dat hij in 2019 bij verstek zou zijn veroordeeld in Frankrijk voor drugssmokkel.
Gajadien heeft inmiddels benadrukt, dat de partij een selectiecommissie heeft die de achtergrond van de kandidaten controleert. “Binnen die commissie moet een kandidaat aangeven, of hij of zij in aanraking is geweest met justitiële autoriteiten. Ik vermoed dat dit niet is opgegeven, anders zou zo’n persoon niet op de lijst staan”, aldus Gajadien. Hij voegde eraan toe, dat de selectiecommissie zich spoedig over deze zaak zal buigen, aangezien de VHP zondag een partijcongres houdt.
Volgens Gajadien werpt deze kwestie geen smet op de verkiezingscampagne van de VHP. “Ik denk dat de VHP juist empathisch is en laat zien, dat zij transparantie en verantwoordelijkheid hoog in het vaandel draagt. Er zal een besluit worden genomen en ik kan me niet voorstellen dat zo’n persoon uiteindelijk op de lijst blijft staan.”
Gajadien zei dat de partij niet standaard een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) of antecedentenonderzoek vraagt van alle kandidaten, maar vertrouwt op hun eigen opgave. “Als iemand onjuiste informatie verstrekt, dan moeten we in de toekomst nog waakzamer zijn”, aldus Gajadien.
The post VHP onderzoekt kwestie rond lijstduwer Kadensi ..
- VHP: Verkiezing Ramdin als OAS-topman trots moment Surinam…..
- Internationaal volleybaltoernooi Guyana graadmeter Condor e…..
- Geen Stein, wel Rigters in eindselectie Natio..
- Kortgeding PVP tegen CHS en president!..
- FBI Intensiveert Onderzoek naar Cartel Gelinkt aan Maduro-r…..
- AZP neemt eerste fase West Wing project in gebruik..
- Landsdienaren die kandidaat zijn voor verkiezingen vrijgest…..
- ‘Batik Reimagined. Where tradition meets innovation’ fusie …..
- Internet Apoera plat na inbraak bij Telesur..
- ‘Presidenten Wijdenbosch, Venetiaan en Santokhi hebben bijg…..
- SHI veroordeelt beschadiging en diefstal van beelden van Ga…..
- Filipijnen sturen ex-president Duterte naar ICC voor moorde…..
- SVB en SML gaan over tot digitale verkoop toegangskaarten v…..
- EZ-minister Kuldipsingh: “Goede standaarden maken economie …..
- Joerawan: ‘Regering moet directeur ontslaan voor rust en or…..
- CARICOM: ‘Ramdin als secretaris-generaal een historische mi…..
- BEP verwacht invloed Ramdin bij uitvoeren vonnissen..
- 200 percelen langs Libanonweg uitgegeven..
- Permanente expo Anton de Kom in Openluchtmuseum Nieuw-Amste…..
- Filipijnse oud-president Rodrigo Duterte gearresteerd..
- Project ‘Labor Market Alignment with New Industries’ moet d…..