De Commissie Veiligheid Landelijke Verkiezingen 2025 van het Korps Politie Suriname (KPS) heeft op donderdag 19 mei een bijeenkomst gehouden in het kader van de verhoogde surveillance die het KPS uitvoert van 19 tot en met 26 mei 2025. Deze verhoogde inzet omvat onder meer frequente controles bij specifieke verkiezingslocaties en het opzetten van wegblokkades.
ADVERTENTIE
Volgens commissielid inspecteur Michel Elskamp zijn reeds diverse inspanningen geleverd om de veiligheid in het hele land te waarborgen, zowel tijdens als na de verkiezingen. Tijdens deze bijeenkomst is ook het Joint Operations Center officieel gelanceerd.
Dit coördinatiecentrum is gehuisvest op het terrein van de Politieacademie. Commissievoorzitter, Commissaris van Politie Orlando Jacott, benadrukte het belang van samenwerking met het Nationaal Leger. “Vanwege de onderbezetting is om ondersteuning van honderd militairen gevraagd voor de uitvoering van de surveillance. Daarnaast wordt er ook nauw samengewerkt met het Korps Brandweer.”
De betrokken eenheden hebben instructies ontvangen met betrekking tot het werken in shifts, transport, vergoedingen en overige faciliteiten.
- NIEUWE PUINHOPEN VAN NIEUW PAARS..
- ACCOMMODEREN..
- Jonge vrouw gewond door schot uit vuurwapen..
- Mooie kostuums en kleding in finale ‘Little Charming Amazin…..
- Franse delegatie bezoekt minister Mac Andrew in aanloop naa…..
- Tienduizenden mensen op Sint-Pietersplein voor installatie …..
- A20, DOE en PRO: Zorgen over wanorde bij verkiezingsvoorber…..
- Oplevering sportveld en nieuw logeergebouw in Godoholo..
- Suriname viert World Ocean Week met een vijfdaags gratis oc…..
- POES POESI LUKU MERKI..
- Aanhoudende regen gedurende de dag..
- Verdovende middelen en illegale goederen aangetroffen en in…..
- Tientallen doden door noodweer en tornado’s in VS..
- Agnes Antoinette Fabre (92) Paramaribo 11-5-2025..
- Agnes Antoinette Fabre (92) Paramaribo 11-5-2025..
- Taxiën door de politiek: ‘Geef nu een vrouw de kans&#…..
- Yelyco 4 nieuwe vrouwen eerste klasse volleybalkampioen..
- Medewerkers Esther Stichting ontvangen hersteltoelage, werk…..
- Logeergebouw in Dritabiki gerenoveerd..
- Nederlandse experts trainen Surinaamse zorgprofessionals in…..
- 275.896 oproepingskaarten bezorgd; rest moet afgehaald word…..