De Commissie Veiligheid Landelijke Verkiezingen 2025 van het Korps Politie Suriname (KPS) heeft op donderdag 19 mei een bijeenkomst gehouden in het kader van de verhoogde surveillance die het KPS uitvoert van 19 tot en met 26 mei 2025. Deze verhoogde inzet omvat onder meer frequente controles bij specifieke verkiezingslocaties en het opzetten van wegblokkades.
ADVERTENTIE
Volgens commissielid inspecteur Michel Elskamp zijn reeds diverse inspanningen geleverd om de veiligheid in het hele land te waarborgen, zowel tijdens als na de verkiezingen. Tijdens deze bijeenkomst is ook het Joint Operations Center officieel gelanceerd.
Dit coördinatiecentrum is gehuisvest op het terrein van de Politieacademie. Commissievoorzitter, Commissaris van Politie Orlando Jacott, benadrukte het belang van samenwerking met het Nationaal Leger. “Vanwege de onderbezetting is om ondersteuning van honderd militairen gevraagd voor de uitvoering van de surveillance. Daarnaast wordt er ook nauw samengewerkt met het Korps Brandweer.”
De betrokken eenheden hebben instructies ontvangen met betrekking tot het werken in shifts, transport, vergoedingen en overige faciliteiten.
- Column: Gefocust blijven..
- Nieuwe rechter Sanches ‘bijzondere aanwinst’ voor rechtspra…..
- Integriteit in de gezondheidszorg is geen keuze, maar een v…..
- President lanceert digitale projecten op AdeKUS: ‘Deel van …..
- Ramadhin adviseert op lijsttrekkers te stemmen..
- Albina strijdt verder: Motivatie als wapen tegen structuree…..
- Optsu en D-TV Express dagen Santokhi en Rapar voor de recht…..
- Ondanks subsidietekort: AHKCO wil zich blijven profileren i…..
- Kasi Trading maakt herstart met verzilvering Foodvouchers..
- NDP: Bouwen aan een duurzaam en inclusief groeimodel..
- Sibibusi Beweging: Democratie vraagt betrokkenheid..
- A20: ‘bevolking is moe van traditionele politiek’..
- Koewarasan heeft doorgangshuis voor binnenlandbewoners..
- Islamitische Ontwikkelingsbank keurt USD 1,32 miljard goed …..
- Hoger beroep aangetekend tegen vonnis Wan Okasi..
- Bouwsector Suriname krijgt nieuwe impuls door olie-invester…..
- Santokhi: ‘Diaspora, arbeidsmigratie en opleiding zijn de p…..
- Staat gaat in hoger beroep tegen vonnis zaak Wan Okasi..
- Jongeren van Surinaamse afkomst in Nederland worden klein g…..
- Vrouwen Pikin Saron getraind in basisvaardigheden onderneme…..
- IsDB keurt US$ 75 miljoen goed voor nieuwbouw AZP..