Ondernemer Gerard van den Berg van de De Vliegende Eend B.V., is opgelucht dat de rechter maandag vonnis heeft gewezen in zijn voordeel, in de strafzaak met Kirpalani N.V. Dit Surinaams bedrijf had een zaak aangespannen tegen van den Berg en zijn zakenpartner voor verduistering. De rechter vindt echter dat er hier geen sprake van is. Sterker nog: het Openbaar Ministerie in Suriname had nooit tot vervolging moeten overgaan.
Volgens van den Berg is dit dispuut begonnen omdat Kirpalani – die eerst investeerder was in de onderneming – het bedrijf voor zichzelf wilde. Dat zou winstgevender zijn. De Doksenclub, zoals het bedrijf in Suriname bekend stond, heeft uiteindelijk de deuren moeten sluiten nadat Kirpalani zich terugtrok als investeerder.
Van den Berg meent dat hij door het dispuut tussen hem en Kirpalani, veel schade geleden heeft. Hij noemt smaad en laster, maar ook financiële verliezen waarover nog rechtszaken lopen.
Ook tegen het accountantsbedrijf Ernst en Young, die volgens van den Berg niet handelde volgens de beroepsregels, worden stappen genomen. Op 7 juli wordt een tuchtrechtelijke zitting gehouden om na te gaan in hoeverre het bureau de regels heeft overtreden.
- Onderzoek bij vaststelling van het vaderschap..
- Monumenten dreigen te verdwijnen: actie dringend nodig..
- Asabina: nieuw regeerteam blinkt uit in bekwaamheid, betrok…..
- Staat Suriname verkoopt aandelen Hakrinbank vanaf SRD1200 p…..
- John Kenneth Maria Muller..
- ‘De Grote Boom’ fototentoonstelling brengt huidige generati…..
- Iran overweegt afsluiting Straat van Hormuz: risico op were…..
- VS beschikt over 13.600 kilo zware bunker-buster voor mogel…..
- Opnieuw explosie bij SpaceX: Starship gaat in vlammen op ti…..
- Drugszaak SLM gaat op 13 augustus verder met pleidooi..
- Poppetjes in de poppenkast..
- “President bevoordeelt partijloyalisten”..
- Minister Ramadhin en PAHO-vertegenwoordiger dr. Yafflo voer…..
- WIE BEWAAKT ONS VAN DE WAAKHONDEN?..
- Steun US$ 71,30 per kliniek moet digitalisering versnellen..
- Grootste Amerikaanse delegatie ooit aanwezig op SEOGS..
- Knack Music geeft traditionele Javaanse beats een moderne t…..
- Goudroof Sun Parklaan onthult duister complot..
- Oogarts Pawiroredjo kiest voor DNA; laat patiënten niet in …..
- King: “Nieuw kiesstelsel biedt ruimte, maar kiezers blijven…..
- Oud-president Venetiaan viert 89ste verjaardag..