Ondernemer Gerard van den Berg van de De Vliegende Eend B.V., is opgelucht dat de rechter maandag vonnis heeft gewezen in zijn voordeel, in de strafzaak met Kirpalani N.V. Dit Surinaams bedrijf had een zaak aangespannen tegen van den Berg en zijn zakenpartner voor verduistering. De rechter vindt echter dat er hier geen sprake van is. Sterker nog: het Openbaar Ministerie in Suriname had nooit tot vervolging moeten overgaan.
Volgens van den Berg is dit dispuut begonnen omdat Kirpalani – die eerst investeerder was in de onderneming – het bedrijf voor zichzelf wilde. Dat zou winstgevender zijn. De Doksenclub, zoals het bedrijf in Suriname bekend stond, heeft uiteindelijk de deuren moeten sluiten nadat Kirpalani zich terugtrok als investeerder.
Van den Berg meent dat hij door het dispuut tussen hem en Kirpalani, veel schade geleden heeft. Hij noemt smaad en laster, maar ook financiële verliezen waarover nog rechtszaken lopen.
Ook tegen het accountantsbedrijf Ernst en Young, die volgens van den Berg niet handelde volgens de beroepsregels, worden stappen genomen. Op 7 juli wordt een tuchtrechtelijke zitting gehouden om na te gaan in hoeverre het bureau de regels heeft overtreden.
- VS hervat visumprogramma voor studenten, maar eist openbare…..
- Jenny Bianca Caupain (51) Paramaribo 15-6-2025..
- Frits Pieter Haimé (71) Paramaribo 17-7-2025..
- Brand verwoest gebouw op Sosis-terrein aan Marowijnestraat..
- Leerlingen Mulo Wageningen met gevaarlijke voorwerpen naar …..
- Ramnandanlal: nieuwe regering zal creatief moeten zijn..
- REQUEST FOR EXPRESSION OF INTEREST – SELECTION OF INDIVIDUA…..
- ‘Ook helers zijn in beeld’; politie waarschuwt ondersteuner…..
- Politie stuit op 2 illegale drugsvliegtuigen te West Surina…..
- Hernieuwd onderzoek Moiwana- en Herman Gooding-zaak: Lijvig…..
- Korpschef Isaacs: “We werken aan integriteit binnen het pol…..
- Boldewijn waarschuwt voor politieke instabiliteit bij krapp…..
- Energietransitie vereist betrokkenheid elke Surinamer..
- Morgen herdenking 180 Jaar Boeroes in Suriname..
- Eerste overwinning Yellow Birds in hoofdklasse basketbalcom…..
- Gevaarlijke voorwerpen aangetroffen bij tassencontrole op m…..
- Reactie op artikel Ramsukul..
- Wong Loi Sing bij nieuwe solo-expositie: ‘Ik oefen nog elke…..
- Ex-partner richt woede op moeder van kind..
- TotalEnergies en Suriname Energy Chamber versterken samenwe…..
- Suriname en Uruguay klaar voor nieuwe fase in offshore ener…..