De Parlementaire Commissie belast met de voorbereidingen van de inauguratie, onder leiding van Rabindre Parmessar, heeft gisteren wederom een bezoek gebracht aan de Anthony Nesty Sporthal (ANS) om de voortgang van de werkzaamheden te inspecteren. Op woensdag 9 juli 2025 bracht de commissie reeds een bezoek aan de locatie om richtlijnen en feedback te geven. Die zijn intussen al meegenomen.
Tijdens het recente bezoek stelde commissievoorzitter Parmessar dat er aanzienlijke vooruitgang is geboekt: “De oude situatie had u gezien en waar het nu is, is een wereld van verschil, dankzij de inzet van veel mensen. Er is dag en nacht gewerkt; het terrein was verwaarloosd, de muren en de omgeving verkeerden in slechte staat. We hebben bewust voor de ANS gekozen. We hadden ook het Onafhankelijkheidsplein kunnen gebruiken en tenten huren, maar wanneer we het in de ANS doen, is de verbetering blijvend. Sporters en artiesten die gebruikmaken van de hal zullen hier ook profijt van hebben”.
Parmessar gaf aan dat 95 procent van de renovatiewerkzaamheden inmiddels is afgerond, inclusief de decoratie en de opstelling van de zitplaatsen. De verwachting is dat op maandag 14 juli 2025 in de middag de werkzaamheden volledig zijn afgerond. Dinsdag wordt er in de ANS een persconferentie belegd om meer duidelijk te verschaffen en om in te gaan op vragen van journalisten.
In reactie op onduidelijkheden in de samenleving benadrukte Parmessar dat de ANS zal functioneren als de vergaderzaal van De Nationale Assemblée voor deze gelegenheid, inclusief de ontvangst van hoge gasten, waardoor het gebouw en de omgeving op het gewenste niveau worden gebracht. De werkzaamheden betreffen onder meer de aankleding van het gebouw, de veiligheid en de logistieke voorbereiding voor de inauguratie.
- Suriname vertegenwoordigd op Internationale Natuurkunde Oly…..
- Alertheid geboden bij wat je schrijft of zegt..
- Suriname blijft aan het roer van Caribisch maritiem toezich…..
- ONNODIG VERLIES VAN TOPKADER..
- ZORGWEKKENDE VERMISSING TIENERMEISJES..
- “Wereldeilanden van Dubai: van luxedroom tot spookach…..
- Nederland krijgt eerste monument Javaanse contractarbeiders..
- Kop: Restaurants en bars overwegen muziek uit te zetten nu …..
- Zwaarbewapende mannen vallen goudkamp aan in Nassaugebied..
- Gewapende overval op supermarkt in Uitvlugt..
- Rudy Wagimin Pawiro..
- Dhimant Ramautar (18) verslaat kanker én wordt bestgeslaagd…..
- SPWE uitgegroeid tot belangrijkste instrument stimuleren en…..
- Voormalig minister Ivan Fernald stapt uit NPS..
- ALS EEN BLAD AAN EEN BOOM..
- NOG MEER BEZUINIGINGEN?..
- EU stelt tegenmaatregelen VS-tarieven uit..
- Jennifer Simons, Suriname’s eerste vrouwelijke president..
- Voorbereidingen inauguratie president en vicepresident in v…..
- Dertig verdachten zware misdrijven opgesloten..
- Gewapende overval op goudkamp in Nassaugebied: 300 gram ruw…..