Na het gesprek van dinsdag tussen Elio Biswan, bondsvoorzitter van de Beveiligings- en Bijstandsdienst Suriname (BBS) en minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie (JusPol), zijn beide partijen woensdagochtend opnieuw bijeengekomen. Dit vervolgoverleg vond plaats naar aanleiding van recente bevorderingen binnen de dienst, waarmee de bond zich niet kan verenigen. Biswan zegt dat hij had gehoopt dat de minister inhoudelijk zou reageren op de kritiekpunten die hij tijdens het eerdere gesprek naar voren bracht. Tot zijn teleurstelling bleef die inhoudelijke reactie uit.
Volgens Biswan ging minister Amoksi niet in op de kern van het probleem en verwees hij de verantwoordelijkheid naar de directeur Operationele Diensten. Wat Biswan met name zorgen baart, is de wisselende houding van de minister. Tijdens het gesprek van gisteren erkende Amoksi dat hij niet op de hoogte was van de wijze waarop toelating en communicatie binnen de BBS plaatsvinden. Vandaag leek hij afstand te nemen van die verklaring.
Verder benadrukt Biswan dat het probleem niet alleen gaat om procedurele fouten bij de bevorderingen, maar ook om de houding van een specifieke functionaris binnen het managementteam. Tenslotte geeft de bondsvoorzitter aan hun huiswerk te hebben gedaan en overweegt nu vervolgstappen richting andere bevoegde instanties, waaronder De Nationale Assemblée of de rechterlijke macht.
- AdeKUS-Infra studenten winnen 3e prijs bij regionale ontwer…..
- Suriname lanceert eerste digitale PSA-kaart: eenvoudiger, v…..
- Lichaam van man aangespoeld langs Surinamerivier ter hoogte…..
- Hittegolf in Nederland: nieuw temperatuurrecord op 1 juli..
- President Santokhi op Keti Koti: “Laat de geest van onze vo…..
- AAN MACHT VAST BLIJVEN KLAMPEN..
- Adhin: ‘ Het volk verwacht geen loze beloftes, maar helderh…..
- President spreekt volk toe op 162e herdenking van afschaffi…..
- Kantonrechter spreekt ondernemer Van den Bergh vrij van rec…..
- Geen lange rijen meer: KPS lanceert rijbewijzen-portaal..
- Het Surinaamse Rode Kruis viert 85 jarig bestaan; veel meer…..
- Manifest FFAS: Onze beschaving bestaat..
- Verdachte in gijzelingszaak Rodney Cairo veroordeeld tot vi…..
- Tijdelijke combinatie lid DNA en President: constitutionele…..
- Politie zoekt nabestaanden van man wiens lijk aanpoelde in …..
- 60.000 personen geregistreerd voor Royalty voor Iedereen-pr…..
- Vrouwelijk geleide bedrijven groeien sneller dan mannelijke…..
- Regen en onweersbuien op 1 juli..
- Suriname als eerste Amazoneland malariavrij verklaard door …..
- Seoul overspoeld door ‘lovebugs’, inwoners noemen het een r…..
- Trump legt strenger Amerikaans beleid op aan Cuba..