Na het gesprek van dinsdag tussen Elio Biswan, bondsvoorzitter van de Beveiligings- en Bijstandsdienst Suriname (BBS) en minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie (JusPol), zijn beide partijen woensdagochtend opnieuw bijeengekomen. Dit vervolgoverleg vond plaats naar aanleiding van recente bevorderingen binnen de dienst, waarmee de bond zich niet kan verenigen. Biswan zegt dat hij had gehoopt dat de minister inhoudelijk zou reageren op de kritiekpunten die hij tijdens het eerdere gesprek naar voren bracht. Tot zijn teleurstelling bleef die inhoudelijke reactie uit.
Volgens Biswan ging minister Amoksi niet in op de kern van het probleem en verwees hij de verantwoordelijkheid naar de directeur Operationele Diensten. Wat Biswan met name zorgen baart, is de wisselende houding van de minister. Tijdens het gesprek van gisteren erkende Amoksi dat hij niet op de hoogte was van de wijze waarop toelating en communicatie binnen de BBS plaatsvinden. Vandaag leek hij afstand te nemen van die verklaring.
Verder benadrukt Biswan dat het probleem niet alleen gaat om procedurele fouten bij de bevorderingen, maar ook om de houding van een specifieke functionaris binnen het managementteam. Tenslotte geeft de bondsvoorzitter aan hun huiswerk te hebben gedaan en overweegt nu vervolgstappen richting andere bevoegde instanties, waaronder De Nationale Assemblée of de rechterlijke macht.
- Samenwerking Total Energies, APA en Petronas is kostenbespa…..
- God luistert niet..
- Mobiele zaagmachine voor woningbouw en infrastructuur Kwama…..
- Simons en Rusland worden bij acclamatie gekozen met steun v…..
- Man week na mishandeling en bedreiging partner opgesloten..
- Abop kiest definitief voor samenwerking met NDP: ‘We hoeven…..
- Twee doden aangetroffen in twee dagen..
- Drie verdachten opgepakt voor diefstal zes aluminium stelli…..
- ABOP kiest definitief voor samenwerking met NDP..
- Minister Ori: historisch besef nodig voor nationale eenheid…..
- Jogi: ‘Laatst gehouden DNA-vergadering verliep niet vlekkel…..
- Fokké waarschuwt: ‘Het wachten is op de volgende grote bran…..
- Brunswijk: ABOP staat achter Simons en Rusland als presiden…..
- ABOP houdt wrange smaak over aan ondersteuning coalitie..
- Ori pleit voor nationaal instituut voor geschiedenis en cul…..
- Van den Berg opgelucht over rechterlijk vonnis tegen Kirpal…..
- PAHO: Sterfte niet-overdraagbare ziekten in de Amerika’s me…..
- Drie verdachten aangehouden; twee hunner heengezonden..
- Man mishandelt en bedreigt partner met bierfles..
- Parmessar verwacht nakoming coalitieafspraken..
- Sherida Mormon pleit tijdens Tak Tangi voor economische act…..