Een gemengd politieteam van regio Oost heeft tijdens een veiligheidsoperatie in de tweede week van augustus 2025 gelijktijdig invallen gedaan op twee drugsverkooppunten aan de Redjoweg te Meerzorg in het district Commewijne.
Op één van de locaties werd de verdachte F.A. gearresteerd. Hij had 152 stukjes crack en 3,7 gram van een witte substantie, vermoedelijk cocaïne en een geldbedrag in Surinaamse dollars bij zich. Zowel de drugs als het geldbedrag werden in beslag genomen.
Uit het verder politieonderzoek is gebleken dat de verdachte, die pas een maand geleden in vrijheid is gesteld, ook betrokken is geweest in een diefstalzaak van een mobiele telefoon. Daarnaast is er op camerabeelden te zien hoe hij op donderdag 14 augustus 2025 betrokken is geweest bij de diefstal uit een voertuig te Meerzorg. De gestolen telefoon werd tijdens een huiszoeking in zijn woning aangetroffen en eveneens in beslag genomen.
De verdachte F.A. werd ter voorgeleiding overgedragen aan de politie van Meerzorg en na overleg met het Openbaar Ministerie ingesloten.
De methoden van daders zijn bekend, en de risico’s die zij nemen zijn tegenwoordig groter dan zij denken. Met steeds aanwezige camera’s, beveiliging en alarminstallaties, lukt het de politie om inbrekers op te sporen en te arresteren.
Twee drugshaarden opgerold in Meerzorg; één verdachte aangehouden Korps Politie Suriname.
- Politie regio Oost houdt man aan voor oplichting.
- Carmen Vriesde..
- Behoorlijk bestuur..
- Wanorde bij bushalte Paramaribo–Lelydorp door aanhoudende a…..
- OM EIST 10 JAAR VOOR DOODSLAG OP OOM IN GOUDVELD.
- OM EIST 14 JAAR GEVANGENIS VOOR BEROVING, VERKRACHTING EN B….
- OM eist 10 jaar voor doodslag op oom..
- Geslaagde open dagen bij het Openbaar Ministerie Suriname..
- Volksgezondheid: Schrijnende situatie Petronella Ziekenhuis…..
- VS verdubbelt beloning voor informatie over president Madur…..
- Minister Monorath: “Veiligheid tijdens vakantieseizoen is t…..
- OM eist 14 jaar voor beroving, verkrachting en brandstichti…..
- UNDP blijft Suriname ondersteunen..
- Suriname ontvangt US$ 16 miljoen schuldkwijtschelding van C…..
- Start Exercitie-Instructeursopleiding..
- Zorg in Wageningen heeft problemen..
- President Simons beëdigt nieuwe leden Staatsraad..
- Voorzieningen internationale gezondheidsregels ontbreken bi…..
- Yigal Bergen boekt eerste Surinaamse zege ooit op Davis Cup..
- Vakbond Newmont: ‘Verdere afvloeiing personeel een stap te …..
- Kennismaking en begrotingsbespreking EZ met Vaste Commissie…..