Een gemengd politieteam van regio Oost heeft tijdens een veiligheidsoperatie in de tweede week van augustus 2025 gelijktijdig invallen gedaan op twee drugsverkooppunten aan de Redjoweg te Meerzorg in het district Commewijne.
Op één van de locaties werd de verdachte F.A. gearresteerd. Hij had 152 stukjes crack en 3,7 gram van een witte substantie, vermoedelijk cocaïne en een geldbedrag in Surinaamse dollars bij zich. Zowel de drugs als het geldbedrag werden in beslag genomen.
Uit het verder politieonderzoek is gebleken dat de verdachte, die pas een maand geleden in vrijheid is gesteld, ook betrokken is geweest in een diefstalzaak van een mobiele telefoon. Daarnaast is er op camerabeelden te zien hoe hij op donderdag 14 augustus 2025 betrokken is geweest bij de diefstal uit een voertuig te Meerzorg. De gestolen telefoon werd tijdens een huiszoeking in zijn woning aangetroffen en eveneens in beslag genomen.
De verdachte F.A. werd ter voorgeleiding overgedragen aan de politie van Meerzorg en na overleg met het Openbaar Ministerie ingesloten.
De methoden van daders zijn bekend, en de risico’s die zij nemen zijn tegenwoordig groter dan zij denken. Met steeds aanwezige camera’s, beveiliging en alarminstallaties, lukt het de politie om inbrekers op te sporen en te arresteren.
Twee drugshaarden opgerold in Meerzorg; één verdachte aangehouden Korps Politie Suriname.
- Minister Baasaron versterkt samenwerking met regionale depe…..
- 135 jaar Javaanse immigratie en Dag der Inheemse volkeren..
- Ministerie TCT overlegt over aanpak problemen bushalte Para…..
- Politieambtenaren voorgeleid: onderzoek naar miljoenenfraud…..
- Suriname viert 135 jaar Javaanse Immigratie..
- De lange reis..
- Suriname ontvangt technische assistentie van ICAO voor vers…..
- ‘Yu na wan ingi, maar wat heb je aan cultuur?’..
- Franse ambassadeur brengt kennismakingsbezoek aan minister …..
- Inverzekeringstelling politieagenten met dertig dagen verle…..
- Ramsaran prijst veteranen tijdens derde Veteranendag..
- ABOP eert inheemse en Javaanse gemeenschap..
- Bestaansrecht inheemsen..
- Minister Soeropawiro bestrijdt voortrekkerij en corruptie b…..
- NDP: verschillende gemeenschappen, één toekomst..
- Minister TCT in overleg over bushalte PL..
- Vaste commissie van DNA voert overleg met minister Misiekab…..
- Van 100 kilo naar 1: goud na helikopter-noodlanding blijkt …..
- Hof van Justitie gedenkt (ex-)parlementariërs voor bijdrage…..
- Minister Currie: peer-to-peer discussies essentieel in stri…..
- Misiekaba: ‘Ook in Wageningen moet er goede zorg zijn’..