Jerrel Reyme, de formateur van Alternatief 2020.
Jerrel Reyme, de formateur van de samenwerkingen met Alternatief 2020 (A20), zegt dat met de toetreding van de Partij voor Recht en Ontwikkeling (PRO) op de A20/DOE-verkiezingslijst, zijn partij inhoud geeft aan de roep van het volk voor bundeling van de kleinere politieke partijen na de vorige verkiezingen. Hij ging in het programma Magazine-4 in op de inspanningen om samen te werken bij de verkiezingen van 25 mei 2025.
Volgens hem heeft A20 direct na de verkiezingen gesprekken met verschillende partijen opgestart. De eerste memorandum of understanding (MOU) werd in 2021 met DOE gesloten en in 2024 volgde de uitwerking van deze MOU. Nu treedt ook de politieke partij PRO toe tot de samenwerking.
. verneemt dat er serieuze gesprekken gaande zijn met de Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) en de Amazone Partij Suriname (APS) om toe te treden tot deze samenwerking. Reyme wenst niet vooruit te lopen op zaken; tot nu toe zijn de gesprekken met deze partijen niet geformaliseerd. Er is nog anderhalf week de tijd om eventuele andere partijen toe te laten tot dit samenwerkingsverband.
Met de Volkspartij Leefbaar Suriname (VLS) en Democratisch Alternatief ’91 (DA ’91) is het A20/DOE niet gelukt om tot een samenwerking te komen. “Er waren meerdere punten waar wij met deze partijen niet uit kwamen”, zegt Reyme. De uitdagingen hadden niet te maken met posities, maar wat de exacte reden is, benoemt Reyme ook niet. “We zijn er gewoon niet uit gekomen”, zegt hij.
- BPN wil samenwerking met andere organisaties..
- Kans op ochtendbuien, in de avond droog..
- Politie vindt 380 gram marihuana bij Goliath..
- Arrestatiebevel uitgevaardigd tegen oud-president Morales i…..
- Shirley Diana Slory (64) Amsterdam 12-1-2025..
- President: Wij hebben het land gered!..
- Zondag overwegend droog..
- Bestuurder zwaargewond nadat voertuig over de kop slaat..
- Duizenden protesteren in Washington tegen beleid Donald Tru…..
- Santokhi: VHP de grootste politieke partij in Suriname..
- Staatsolie haalt olietanker binnen..
- Santokhi ziet VHP als grootste partij en alternatief voor 2…..
- Santokhi: VHP is de enige optie voor het land..
- Santokhi op feestvergadering VHP: Un set a kondre zoals we …..
- Gemuteerde schoolleiders krijgen managementtraining..
- Ruim 1500 doses griepvaccin beschikbaar..
- Vrouw ingesloten voor cocaïne in postzending..
- Yelyco en Livo rekenen snel af met Bazooka en Marwina..
- Illegale taxichauffeurs op J.A. Pengelluchthaven bekogelen …..
- DUIVELSE ACHTERUITGANG..
- Start project 650 monitoringscamera’s met steun China..