Jerrel Reyme, de formateur van Alternatief 2020.
Jerrel Reyme, de formateur van de samenwerkingen met Alternatief 2020 (A20), zegt dat met de toetreding van de Partij voor Recht en Ontwikkeling (PRO) op de A20/DOE-verkiezingslijst, zijn partij inhoud geeft aan de roep van het volk voor bundeling van de kleinere politieke partijen na de vorige verkiezingen. Hij ging in het programma Magazine-4 in op de inspanningen om samen te werken bij de verkiezingen van 25 mei 2025.
Volgens hem heeft A20 direct na de verkiezingen gesprekken met verschillende partijen opgestart. De eerste memorandum of understanding (MOU) werd in 2021 met DOE gesloten en in 2024 volgde de uitwerking van deze MOU. Nu treedt ook de politieke partij PRO toe tot de samenwerking.
. verneemt dat er serieuze gesprekken gaande zijn met de Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) en de Amazone Partij Suriname (APS) om toe te treden tot deze samenwerking. Reyme wenst niet vooruit te lopen op zaken; tot nu toe zijn de gesprekken met deze partijen niet geformaliseerd. Er is nog anderhalf week de tijd om eventuele andere partijen toe te laten tot dit samenwerkingsverband.
Met de Volkspartij Leefbaar Suriname (VLS) en Democratisch Alternatief ’91 (DA ’91) is het A20/DOE niet gelukt om tot een samenwerking te komen. “Er waren meerdere punten waar wij met deze partijen niet uit kwamen”, zegt Reyme. De uitdagingen hadden niet te maken met posities, maar wat de exacte reden is, benoemt Reyme ook niet. “We zijn er gewoon niet uit gekomen”, zegt hij.
- VHJI viert veertig jarig jubileum..
- Suriname en het belang van (etnische) verbinding op 25 mei …..
- Jarige DSB: “Alle baby’s die vandaag geboren worden, krijge…..
- Militair aangehouden voor posten cocaïne..
- Mast Telesur door vandalisme omgevallen..
- Netanyahu pocht in de jaren 80 over hoe ze Amerika controle…..
- Telesur meldt vandalisme in Patamaccagebied: telecommunicat…..
- EERSTE OLIEOPBRENGSTEN NAAR SCHULDEISERS..
- GRONDPROBLEMATIEK ALS PROPAGANDAINSTRUMENT?..
- Deze regering draagt een goede helm..
- Smokkelaars van alcohol staan terecht..
- Telesurmast te Pakira door vandalisme omgevallen..
- Jarige DSB gedenkt alle baby’s die vandaag geboren wo…..
- Ontvluchtte arrestant weer achter slot en grendel..
- Twee verdachten aangehouden ter zake overtreding Wet Verdov…..
- Twee van drie gevluchte arrestanten weer ingesloten..
- Oliedom..
- Geen volkseer uitvaart Bouterse; gemaskerde mannen en getra…..
- Prof. Jeffrey Sachs: ‘Dit is Israël dat de Verenigde Staten…..
- Man op J.A. Pengelluchthaven opgepakt met zo’n 2.8 kilo cok…..
- Kruidenbad heeft niet geholpen bij uitvoer cocaïne..