SV Tahitie is de nieuwe kampioen van de Eerste Divisie Amateur van de Surinaamse Voetbalbond (SVB). De club uit Brokopondo veroverde zaterdag de titel zonder zelf in actie te komen. Tahitie zou op eigen terrein, het Bigi Wey Sportcentrum, uitkomen tegen SV Santos in wat de kampioenswedstrijd moest worden.
ADVERTENTIE
Santos verscheen echter niet op het veld. Conform het competitiereglement werd de wedstrijd na vijftien minuten officieel afgefloten. Door de reglementaire overwinning komt Tahitie op 20 competitiepunten en is daarmee niet meer in te halen op de ranglijst van de Eerste Divisie. De club volgt hiermee Junior 2014 op, dat vorig seizoen de hoofdprijs won.
De afwezigheid van Santos blijft niet zonder gevolgen. De club uit Nickerie is uit de competitie gezet, aangezien dit de tweede keer is dat het team niet is opgekomen voor een wedstrijd.
Opvallend is dat dit het tweede seizoen op rij is waarin clubs uit de Eerste Divisie worden geroyeerd. Vorig jaar overkwam dit Real Moengotapoe en T.O.K., nadat beide verenigingen betrokken waren bij een matchfixingschandaal.
- NIEUWE PUINHOPEN VAN NIEUW PAARS..
- ACCOMMODEREN..
- Jonge vrouw gewond door schot uit vuurwapen..
- Mooie kostuums en kleding in finale ‘Little Charming Amazin…..
- Tienduizenden mensen op Sint-Pietersplein voor installatie …..
- Franse delegatie bezoekt minister Mac Andrew in aanloop naa…..
- A20, DOE en PRO: Zorgen over wanorde bij verkiezingsvoorber…..
- Oplevering sportveld en nieuw logeergebouw in Godoholo..
- Suriname viert World Ocean Week met een vijfdaags gratis oc…..
- POES POESI LUKU MERKI..
- Aanhoudende regen gedurende de dag..
- Verdovende middelen en illegale goederen aangetroffen en in…..
- Tientallen doden door noodweer en tornado’s in VS..
- Agnes Antoinette Fabre (92) Paramaribo 11-5-2025..
- Agnes Antoinette Fabre (92) Paramaribo 11-5-2025..
- Taxiën door de politiek: ‘Geef nu een vrouw de kans&#…..
- Yelyco 4 nieuwe vrouwen eerste klasse volleybalkampioen..
- Medewerkers Esther Stichting ontvangen hersteltoelage, werk…..
- Logeergebouw in Dritabiki gerenoveerd..
- Nederlandse experts trainen Surinaamse zorgprofessionals in…..
- 275.896 oproepingskaarten bezorgd; rest moet afgehaald word…..