SV Tahitie is de nieuwe kampioen van de Eerste Divisie Amateur van de Surinaamse Voetbalbond (SVB). De club uit Brokopondo veroverde zaterdag de titel zonder zelf in actie te komen. Tahitie zou op eigen terrein, het Bigi Wey Sportcentrum, uitkomen tegen SV Santos in wat de kampioenswedstrijd moest worden.
ADVERTENTIE
Santos verscheen echter niet op het veld. Conform het competitiereglement werd de wedstrijd na vijftien minuten officieel afgefloten. Door de reglementaire overwinning komt Tahitie op 20 competitiepunten en is daarmee niet meer in te halen op de ranglijst van de Eerste Divisie. De club volgt hiermee Junior 2014 op, dat vorig seizoen de hoofdprijs won.
De afwezigheid van Santos blijft niet zonder gevolgen. De club uit Nickerie is uit de competitie gezet, aangezien dit de tweede keer is dat het team niet is opgekomen voor een wedstrijd.
Opvallend is dat dit het tweede seizoen op rij is waarin clubs uit de Eerste Divisie worden geroyeerd. Vorig jaar overkwam dit Real Moengotapoe en T.O.K., nadat beide verenigingen betrokken waren bij een matchfixingschandaal.
- JVC 2025 hekelt mediashow president: ondemocratisch en scha…..
- Mediashow president ondemocratisch en schaadt rechtsgevoel …..
- JCV25: Mediashow Santokhi ondemocratisch..
- President overtreedt eigen regels met politieke tv-show..
- Column: Laat jouw stem niet verloren gaan; 17 zetels in het…..
- PL behaalt 7 zetels volgens progonose van Paul Somohardjo..
- JCV2025: Mediashow Santokhi ondemocratisch..
- Santokhi en Ali houden vast aan bouw Corantijnbrug..
- Sharman ziet VHP terugkeren in de regering na verkiezingen..
- Finabank boekt stevige winst in 2024 en zet in op duurzame,…..
- Grassalco opent Guysure Aggregate & Sands Inc. in Guyan…..
- “Integriteitscrisis binnen politie grotendeels opgelost afg…..
- OM vordert gerechtelijk vooronderzoek in SLM-zaak; GVO Pan …..
- AKMOS: ‘Stemmen is óók ondernemen..
- Drugs in pepermunt aangetroffen..
- President Santokhi geeft startsein voor asfaltering Krappah…..
- OM geeft update over SLM-zaak en PanAm-klacht..
- WHO-leden stemmen voor wereldwijde pandemieovereenkomst..
- Boek gepubliceerd over parlementaire activiteiten 2020-2025..
- ‘DNA-publicatie waardevol archiefstuk’..
- Officier wil aanpassing tenlastelegging in SLM-drugszaak; a…..