Tekst en beeld John Zaalman
PARAMARIBO — “We gaan zondag afmaken.” Klare taal van Roberto Benschop nadat de Scholen Volleybalvereniging (SVV) vrijdagmiddag een 1-0 voorsprong nam in de U19-jongens play-off van de Surinaamse Volleybalbond. In de eerste halvefinaleontmoeting werd in de Ismay van Wilgen Sporthal een straight sets-zege behaald op Yelyco: 26-24, 25-20, 25-15.ADVERTISEMENT
De captain van SVV vond zijn team nonchalant spelen in de eerste twee sets. “Vandaar dat de score zo close was”, stelde Benschop in gesprek met de Ware Tijd. “In de derde hebben we zaken serieuzer aangepakt en de arbiter (Jaël Tijdmeter,… red.) heeft ons ook geholpen”, aldus Benschop.
“We gaan harder werken in game 2 om zodoende een derde wedstrijd af te kunnen dwingen”Yelyco-captain Dimar D’Leon
Vooral de coaches Verdy Getrouw (Yelyco) en Claudius Straal (SVV) ergerden zich op bepaalde momenten met enkele calls van Tijdmeter. Hij leidde de play-offpartij alleen en kon niet alle acties vanaf de arbitersstoel waarnemen.
Jammer
Yelyco-captain Dimar D’Leon klonk niet teleurgesteld na het verlies. “Ik vond het wel jammer, omdat we de game hadden kunnen pakken. We waren ook niet gefocust, maar dat kwam reels door bepaalde handelingen van de referee”, onderkende hij.
Echter, de aanvoerder weigert de handdoek in de ring te gooien. Game 2 wordt zondagmiddag om twee uur afgewerkt in de Walter Amo Sporthal op het Monseigneur Aloysius Zichem Sportcomplex (vroeger NGVB). “We gaan harder werken in game 2 om zodoende een derde wedstrijd af te kunnen dwingen”, aldus D’Leon.
Hij probeerde samen met onder anderen Sendro Riedewald, Yair Romeo en Rutchan Aaron het onderste uit de kan te halen voor Yelyco. Echter, onder anderen Benschop, Rafael Gilliot, Yael Lee-A-Leong en Jahmit Jambo dachten daar anders over en hielpen de drievoudig titelverdediger aan de 1-0 voorsprong in de best-of-three halvefinaleserie.
De eerste ontmoeting in de andere serie tussen Marwina uit Marowijne en Gideon uit Saramacca werd uitgesteld. Enkele spelers van Gideon hebben dengue.
- VERDEELDHEID NDP..
- Suriname verdient leiders die verbinden, niet verdelen..
- Eerste verkiezingsbeurs succesvol afgesloten..
- PROMAR-project stimuleert strijd tegen plasticvervuiling..
- Krishnadath mist belangrijke zaken in recente opiniepeiling..
- Kabinet van de President bestudeert verzoeken om uitstel ni…..
- Bedrijf uit Dubai wil groot zonne-energieproject uitvoeren..
- Nieuwe samenwerking versterkt maritieme opleidingsmogelijkh…..
- Alpha Power Tech wil zonne-energiecentrale van350 megawatt …..
- Mathoera: ‘We doen geen zaken met verdachte bedrijven’..
- SAMAP sluit af met opening eerste cassavepap-verwerkingslij…..
- Kans op een enkele bui..
- Xiomara Cadogan zal zich inzetten voor de jeugd en Onderwij…..
- Trump teleurgesteld in Poetin: “Ik wil dat hij stopt met sc…..
- President moet nog beslissen over nieuw Burgerlijk Wetboek..
- Michel Felisi vindt eerlijkheid en integriteit belangrijk i…..
- Borgsom als stok achter de deur voor schoner Suriname na ev…..
- Column: Recht kromgetrokken op het altaar van de verkiezing…..
- Financiële inclusie beurs gehouden in Brokopondo..
- ‘Gedetineerden hebben een vangnet nodig’..
- Regering overweegt verhoging studententoelage naar SRD 1000..