Tekst en beeld John Zaalman
PARAMARIBO — “We gaan zondag afmaken.” Klare taal van Roberto Benschop nadat de Scholen Volleybalvereniging (SVV) vrijdagmiddag een 1-0 voorsprong nam in de U19-jongens play-off van de Surinaamse Volleybalbond. In de eerste halvefinaleontmoeting werd in de Ismay van Wilgen Sporthal een straight sets-zege behaald op Yelyco: 26-24, 25-20, 25-15.ADVERTISEMENT
De captain van SVV vond zijn team nonchalant spelen in de eerste twee sets. “Vandaar dat de score zo close was”, stelde Benschop in gesprek met de Ware Tijd. “In de derde hebben we zaken serieuzer aangepakt en de arbiter (Jaël Tijdmeter,… red.) heeft ons ook geholpen”, aldus Benschop.
“We gaan harder werken in game 2 om zodoende een derde wedstrijd af te kunnen dwingen”Yelyco-captain Dimar D’Leon
Vooral de coaches Verdy Getrouw (Yelyco) en Claudius Straal (SVV) ergerden zich op bepaalde momenten met enkele calls van Tijdmeter. Hij leidde de play-offpartij alleen en kon niet alle acties vanaf de arbitersstoel waarnemen.
Jammer
Yelyco-captain Dimar D’Leon klonk niet teleurgesteld na het verlies. “Ik vond het wel jammer, omdat we de game hadden kunnen pakken. We waren ook niet gefocust, maar dat kwam reels door bepaalde handelingen van de referee”, onderkende hij.
Echter, de aanvoerder weigert de handdoek in de ring te gooien. Game 2 wordt zondagmiddag om twee uur afgewerkt in de Walter Amo Sporthal op het Monseigneur Aloysius Zichem Sportcomplex (vroeger NGVB). “We gaan harder werken in game 2 om zodoende een derde wedstrijd af te kunnen dwingen”, aldus D’Leon.
Hij probeerde samen met onder anderen Sendro Riedewald, Yair Romeo en Rutchan Aaron het onderste uit de kan te halen voor Yelyco. Echter, onder anderen Benschop, Rafael Gilliot, Yael Lee-A-Leong en Jahmit Jambo dachten daar anders over en hielpen de drievoudig titelverdediger aan de 1-0 voorsprong in de best-of-three halvefinaleserie.
De eerste ontmoeting in de andere serie tussen Marwina uit Marowijne en Gideon uit Saramacca werd uitgesteld. Enkele spelers van Gideon hebben dengue.
- EZ houdt driedaagse landbouwtraining; Doel is versterking v…..
- DNL: nieuwe regering moet binnen 100 dagen dringende beslui…..
- Aanbeveling onderzoekraad AdeKUS voor betere structuur onde…..
- Journalisten getraind om extra alert te zijn op verkiezings…..
- Zaaien met olie..
- AWJ ontvangt voortgangsrapportage personeelsbeleid Newmont..
- Politieke partijen en bezoekers lovend over verkiezingsbeur…..
- Jogi ziet NPS geen 10 zetels halen..
- Adhin: ‘Peilingen geven geen eerlijk beeld door angstcultuu…..
- BOG roept op tot actie tijdens Vaccinatieweek: “Controleer …..
- Kans op korte buien in de middag..
- Hoofdstembureaus krijgen extra ondersteuning..
- Reconstructie onthult marteling en dood van Oekraïense jour…..
- Charlo Franklin Lobles (77) Den Helder Nederland 28-4-2025..
- Charlo Franklin Lobles (77) Den Helder Nederland 28-4-2025..
- Canadese liberalen winnen minderheidsregering..
- 41 Surinaamse bedrijven krijgen in totaal USD 2,1 miljoen i…..
- Rijschoolhouders uiten zorgen over digitalisering rijexamen…..
- Tweede deelonderzoek spraakmakende rechtszaak-SPSB begonnen..
- Toekomst agrarische sector centraal tijdens seminar AdeKUS..
- ‘Hof van Justitie schept precedenten bij uitspraak politiek…..