PARAMARIBO — De onafhankelijke audit en compliance-, disciplinaire en ethische-, verkiezings- en beroepscommissies worden door de Surinaamse Voetbalbond als “essentieel” beschreven “voor het goed functioneren van de organisatie en haar ontwikkeling”. “Deze commissies vormen een belangrijke stap in het implementeren van de nieuwe statuten van de SVB, die zijn gericht op het verbeteren van de werking en transparantie van de voetbalorganisatie”, wordt gemeld in een persbericht.
Met de installatie van deze commissies wordt volgens de SVB “een belangrijke stap” gezet in de realisatie van de doelen. “En zij versterken de organisatie op strategisch, financieel en ethisch vlak. De commissies zullen een cruciale rol spelen in het verbeteren van de governance, transparantie en integriteit binnen het Surinaamse voetbal”, stelt de moederorganisatie.
“De commissies zullen een cruciale rol spelen in het verbeteren van de governance, transparantie en integriteit binnen het Surinaamse voetbal”
Bemensing
De SVB zegt ervan overtuigd te zijn dat de expertise en ervaring van de leden van de commissies zal bijdragen aan de verdere groei en ontwikkeling van het Surinaamse voetbal op zowel nationaal als internationaal niveau. Voorzitter John Krishnadath hield hen maandag de taken en verantwoordelijkheden voor.
De audit- en compliance commissie wordt geleid door Benito Codrington en bestaat verder uit John Sandie, Luciën Rotsburg en Roshnie Abdoelrahman. Luziano Truideman geeft leiding aan de disciplinaire en ethische commissie, die verder bestaat uit Maikel Klein en R. Banai.
In de verkiezingscommissie zitten Nalinie Ramnarain (voorzitter), Clifton Keenswijk en Sergio Troon. Faizel Baarn en Isaura Morsen zijn de plaatsvervangende leden, terwijl Kitty Derby werd geïnstalleerd als openbaar notaris bij het verkiezingsproces.
De beroepscommissie staat onder leiding van Guno Castelen. Wendy Derveld en Susieta Hiralal zijn de leden, terwijl Henry Kramer, John Wouter en Ganesh Laigsingh de plaatsvervangend leden zijn.
SVB-voorzitter John Krishnadath (r) met Nalinie Ramnarain, Sergio Troon, Clifton Keenswijk en Faizel Baarn van de verkiezingscommissie. [: SVB]
- Regering wijzigt ontwerpwet grondenrechten en dient nota va…..
- Algemene Vergadering moet bepalen wie kandidaten zijn van d…..
- Miljoenen euro’s voor onderzoek naar slavernijverleden..
- Achterlangs boroman binnensluipstrategie van politici moet …..
- Veel schade door brand in pand Abonestraat..
- Eddy Wijngaarde krijgt Rotary Vocational Excellence Award 2…..
- Wagenpark politie versterkt..
- Suriname positioneert zich als leider in koolstofhandel en …..
- Regering neemt cruciale besluiten in strijd tegen corruptie..
- Korps Politie neemt nog eens 15 auto’s in ontvangst..
- Dharmvir Mungra is lijsttrekker van De Nieuwe Leeuw..
- Voetbalwedstrijden van 20 februari 2025 – Uitslagen..
- BESCHOUWING — Lantibedrijven op de schop..
- Palestijnse ambassadeur spreekt Caribische leiders over Isr…..
- Santokhi spreekt VN-topman en EU-chef over mondiale uitdagi…..
- Man krijgt levenslang voor moord op vriendin en haar ouders..
- Arena Politieke Partij krijgt financiële steun van Max Ghaz…..
- Documenten bestemd voor CHS van Arena Politieke Partij gest…..
- SVB: ‘Versterking organisatie met installatie onafhankelijk…..
- APP-voorzitter: “We gaan voor hygiënische politiek”..
- Verdachten in drugssmokkelzaak SLM-toestel gehoord..