PARAMARIBO — De onafhankelijke audit en compliance-, disciplinaire en ethische-, verkiezings- en beroepscommissies worden door de Surinaamse Voetbalbond als “essentieel” beschreven “voor het goed functioneren van de organisatie en haar ontwikkeling”. “Deze commissies vormen een belangrijke stap in het implementeren van de nieuwe statuten van de SVB, die zijn gericht op het verbeteren van de werking en transparantie van de voetbalorganisatie”, wordt gemeld in een persbericht.
Met de installatie van deze commissies wordt volgens de SVB “een belangrijke stap” gezet in de realisatie van de doelen. “En zij versterken de organisatie op strategisch, financieel en ethisch vlak. De commissies zullen een cruciale rol spelen in het verbeteren van de governance, transparantie en integriteit binnen het Surinaamse voetbal”, stelt de moederorganisatie.
“De commissies zullen een cruciale rol spelen in het verbeteren van de governance, transparantie en integriteit binnen het Surinaamse voetbal”
Bemensing
De SVB zegt ervan overtuigd te zijn dat de expertise en ervaring van de leden van de commissies zal bijdragen aan de verdere groei en ontwikkeling van het Surinaamse voetbal op zowel nationaal als internationaal niveau. Voorzitter John Krishnadath hield hen maandag de taken en verantwoordelijkheden voor.
De audit- en compliance commissie wordt geleid door Benito Codrington en bestaat verder uit John Sandie, Luciën Rotsburg en Roshnie Abdoelrahman. Luziano Truideman geeft leiding aan de disciplinaire en ethische commissie, die verder bestaat uit Maikel Klein en R. Banai.
In de verkiezingscommissie zitten Nalinie Ramnarain (voorzitter), Clifton Keenswijk en Sergio Troon. Faizel Baarn en Isaura Morsen zijn de plaatsvervangende leden, terwijl Kitty Derby werd geïnstalleerd als openbaar notaris bij het verkiezingsproces.
De beroepscommissie staat onder leiding van Guno Castelen. Wendy Derveld en Susieta Hiralal zijn de leden, terwijl Henry Kramer, John Wouter en Ganesh Laigsingh de plaatsvervangend leden zijn.
SVB-voorzitter John Krishnadath (r) met Nalinie Ramnarain, Sergio Troon, Clifton Keenswijk en Faizel Baarn van de verkiezingscommissie. [: SVB]
- ‘Omzetting Telesur naar nv komt met wederzijdse voordelen…..
- WWF en DSB bereiden activiteiten Earth Hour 2025 voor..
- Volleybalarbiter Manhoef: ‘De speelvloer is zo te zien goed…..
- Prerogatief of willekeur?..
- Minister Ramadhin reageert op mazelenuitbraak in Texas, VS..
- Klinisch chemische testen bij AZP tijdelijk niet beschikbaa…..
- Onze grenzen zijn nog steeds in tact, zegt legerbevelhebber…..
- Kabinet president: ‘Strikt parkeerverbod Onafhankelijkheids…..
- Sewdien heeft geen ambities om op de lijst van de VHP te st…..
- De wereld in het kort – 21 feb. 2025..
- Udo Karg: ‘Investeren in bescherming Surinaamse visgronden …..
- ‘Blok 52 offshore Suriname bevat mogelijk 500 miljoen vaten…..
- Arabische staten komen op tegen Trumps Gaza-‘Riviera&…..
- DA’91 registreert zich bij CHS; verwacht 4-7 zetels..
- Scholieren vieren Internationale dag van Moedertalen in Sur…..
- Grote overwinningen voor Kampoe, Kampoe 2 en Shaktie..
- President Santokhi sluit Caricom-top af met gesprekken over…..
- 4 prijzen voor Verdies competitie ‘Jouw Stem voor onz…..
- NDP versteld van steun aan Guyana in grenskwestie Venezuela…..
- ‘Water en Vuur Festival’ op Earth Hour..
- VN: ‘Surinaams goud belandt via Oeganda op wereldmarkt’..