PARAMARIBO — Toegangskaarten voor het bezoeken van voetbalwedstrijden zullen voortaan digitaal worden verkocht. De Surinaamse Voetbalbond (SVB) experimenteert op 21 maart met de onlineverkoop bij de Concacaf Gold Cup-kwalificatiewedstrijd tussen Suriname en Martinique in het Franklin Essed Stadion. Daarna zal dit digitale ticketsysteem ook worden toegepast bij wedstrijden in de Suriname Major League (SML). De twee voetbalorganisaties geven aan ernaar uit te kijken om samen met de supporters deze innovatieve ontwikkeling te omarmen.
De SML schrijft maadag in een persbericht dat ze de SVB ondersteunt bij de invoering van wat wordt beschreven als “een modern en efficiënt onlineticketsysteem”, dat is ontwikkeld in samenwerking met partnerorganisatie Kartabasi. “Dit initiatief is een belangrijke stap in de verdere professionalisering van het Surinaamse voetbal”, aldus de SML. Deze “nieuwe ticketingoplossing” zal er volgens de SML voor zorgen dat er op een gebruiksvriendelijke en veilige manier toegang kan worden verkregen tot wedstrijden met als doel de stadionbeleving te verbeteren.
“Naast gemak voor supporters biedt het onlineticketsysteem meer controle over de verkoop van toegangskaarten”
Als belangrijkste voordelen voor supporters worden genoemd dat de kaarten eenvoudig online kunnen worden gekocht zonder de deur uit te hoeven, het aantal beschikbare kaarten direct zichtbaar is op de website, kaarten op stoelnummer worden verkocht, zodat bezoekers hun plek vooraf kunnen kiezen en groepen en gezinnen makkelijker bij elkaar kunnen zitten.
Maar ook de SVB en SML hebben er voordeel aan. “Naast gemak voor supporters biedt het onlineticketsysteem diverse voordelen voor de organisatie, waaronder meer controle over de verkoop van toegangskaarten, betere bezoekersstatistieken, verhoogde veiligheid in en rondom het stadion, efficiëntere administratie en diverse betaalmogelijkheden”, stelt de SML.
- Ramadan boodschap president Chandrikapersad Santokhi ..
- SVV 1 en Yelyco op voorsprong in U15-meisjes volleybal play…..
- Menzo haalt Shaquille Stein bij voorselectie Natio..
- Politie treedt op: commerciële sekswerkers Anamoestraat en …..
- Wereldbank looft samenwerking met Suriname..
- Verdachte (24) van beroving Chinese winkel op 6 januari is …..
- OAS: ‘Het Venezolaanse regime moet onmiddellijk stoppen met…..
- Overheid neemt snelle maatregelen na dambreuk Weg naar Zee..
- Korpschef bezorgd over tippelarij in woongebieden..
- Dambreuk Weg naar Zee aangepakt..
- RSS Barracuda versterkt maritieme veiligheid Suriname..
- PAKITTOW EERST, DAN DE REST..
- De eerste ontmoeting met de politieke partij PRO (Partij vo…..
- Caricom waarschuwt Venezuela tegen verkiezingen op grondgeb…..
- Kick-off Project “Facilitaire Verbetering Mandirs”..
- Nou ja..
- Wood Mackenzie: Inkomsten blok 58 gebruiken voor blok 52..
- Muziekauteursrechten..
- Bewoners dakloos na verwoestende brand in appartement..
- Santokhi: “A bun wroko mus’ go doro!”..
- Lijk aangetroffen in bushuisje te Zanderij..