PARAMARIBO — Toegangskaarten voor het bezoeken van voetbalwedstrijden zullen voortaan digitaal worden verkocht. De Surinaamse Voetbalbond (SVB) experimenteert op 21 maart met de onlineverkoop bij de Concacaf Gold Cup-kwalificatiewedstrijd tussen Suriname en Martinique in het Franklin Essed Stadion. Daarna zal dit digitale ticketsysteem ook worden toegepast bij wedstrijden in de Suriname Major League (SML). De twee voetbalorganisaties geven aan ernaar uit te kijken om samen met de supporters deze innovatieve ontwikkeling te omarmen.
De SML schrijft maadag in een persbericht dat ze de SVB ondersteunt bij de invoering van wat wordt beschreven als “een modern en efficiënt onlineticketsysteem”, dat is ontwikkeld in samenwerking met partnerorganisatie Kartabasi. “Dit initiatief is een belangrijke stap in de verdere professionalisering van het Surinaamse voetbal”, aldus de SML. Deze “nieuwe ticketingoplossing” zal er volgens de SML voor zorgen dat er op een gebruiksvriendelijke en veilige manier toegang kan worden verkregen tot wedstrijden met als doel de stadionbeleving te verbeteren.
“Naast gemak voor supporters biedt het onlineticketsysteem meer controle over de verkoop van toegangskaarten”
Als belangrijkste voordelen voor supporters worden genoemd dat de kaarten eenvoudig online kunnen worden gekocht zonder de deur uit te hoeven, het aantal beschikbare kaarten direct zichtbaar is op de website, kaarten op stoelnummer worden verkocht, zodat bezoekers hun plek vooraf kunnen kiezen en groepen en gezinnen makkelijker bij elkaar kunnen zitten.
Maar ook de SVB en SML hebben er voordeel aan. “Naast gemak voor supporters biedt het onlineticketsysteem diverse voordelen voor de organisatie, waaronder meer controle over de verkoop van toegangskaarten, betere bezoekersstatistieken, verhoogde veiligheid in en rondom het stadion, efficiëntere administratie en diverse betaalmogelijkheden”, stelt de SML.
- Dc Winter: Niet met mij gesproken over ontheffing..
- Erfgenamen bezorgd: ‘vanaf 1 mei 2025 bestaan boedelplantag…..
- Chan Santokhi 2.0..
- Ontheffing dc’s op agenda regeringsvergadering..
- OWC werkt aan concretiseren Nationaal Onderwijs Beleidsplan…..
- Ontheffingsverzoeken dc’s Bansi-Durga, Lewis en Winter word…..
- Ontheffingen dc’s vandaag op agenda regering..
- PL: Neem een voorbeeld aan directeur van Binnenlandse Zaken..
- Makers docu ‘Voor Altijd Gevlekt’ willen verbetering detent…..
- Historische doorbraak Ramdin..
- Kadensi in Frankrijk bij verstek veroordeeld tot 8 jaar cel…..
- PVP gaat in hoger beroep na afwijzing registratie voor verk…..
- OKB: ‘Dc’s Bansi-Durga en Lewis moeten worden ontheven uit …..
- Kadensi bij verstek in Frankrijk veroordeeld tot 8 jaar cel..
- Celestine Helouise Veldhuizen..
- Annemarie, Louise, Soe Jien Cheng Chang Sheng..
- Carlho Albert Wijdh..
- NDP eist ontheffing van twee dc’s die deelnemen aan verkiez…..
- Bron: ‘Overleg invulling open plekken NPS DNA-kandidatenlij…..
- Stem bewust en kies voor duurzame verandering en ontwikkeli…..
- Basketballer Fräser: ‘Ik ben blij dat de SBA weer door ving…..