Nog tot en met zaterdag 10 mei wonen meer dan 350 Lions-leden uit de regio en daarbuiten, afkomstig uit onder meer Nederland, Frans-Guyana, Guyana, Trinidad & Tobago en zestien Caribische eilanden, die (vanaf 7 mei) de 45e Lions District Convention in Paramaribo bij.
De conventie staat in het teken van internationale samenwerking, maatschappelijke betrokkenheid en het vieren van de Lions-missie: “We Serve.” President Chandrikapersad Santokhi heeft het evenement officieel geopend.
Naast de officiële opening nam de president ook de traditionele Lions-parade af — een primeur, aangezien deze ceremonie voor het eerst plaatsvindt onder toezicht van een zittend staatshoofd.
“De president heeft vanaf het begin zijn steun uitgesproken voor onze organisatie”, aldus district governor Ravin Changoer. “Zijn aanwezigheid benadrukt het belang van sociaal-maatschappelijk werk en regionale samenwerking.”
Het Kabinet van de President heeft ondersteuning geboden bij de logistieke organisatie en het faciliteren van internationale gasten, waarmee de betrokkenheid van de Surinaamse overheid bij dit internationale evenement duidelijk wordt onderstreept.
- Man dringt Poolse universiteit binnen met bijl..
- Jules Albert Wijdenbosch (83) Paramaribo 30-4-2025..
- Jacqueline Elisabeth (74) Amsterdam 4-5-2025..
- Zwarte rook, geen paus gekozen bij eerste stemming in concl…..
- Mathoera: verandering bij defensie zichtbaar..
- Inhoudelijke behandeling Money Laundering-zaak K.C. start 5…..
- Campus Village bij AdeKUS opgeleverd: stap naar toegankelij…..
- Studenten leggen onderwijsproblemen voor aan president..
- Column: Positieve mindset..
- Dorpsbestuur Pokigron legt knelpunten voor aan president..
- Op weg naar 25 mei: Santokhi sluit zichzelf bij voorbaat ui…..
- Santokhi heeft geen moeite met ambities van partijgenoten..
- Zorgcrisis bij Esther Stichting houdt aan..
- Koop of verkoop oproepingskaart is strafbaar..
- Annand Jagesar waarschuwt voor risico’s bij olie-exploitati…..
- Tyrone Spong verliest bij rentree..
- De Paradox van het Denken en de Macht (4)..
- Brunswijk baseert groei ABOP op aantal mensen dat zijn kabi…..
- Veertig participeren in cursus Sportadministratie..
- Stemmen bij volmacht alleen onder strikte voorwaarden mogel…..
- Kwijtschelding schulden van burgers aan SWM in Vredenburg..