Nog tot en met zaterdag 10 mei wonen meer dan 350 Lions-leden uit de regio en daarbuiten, afkomstig uit onder meer Nederland, Frans-Guyana, Guyana, Trinidad & Tobago en zestien Caribische eilanden, die (vanaf 7 mei) de 45e Lions District Convention in Paramaribo bij.
De conventie staat in het teken van internationale samenwerking, maatschappelijke betrokkenheid en het vieren van de Lions-missie: “We Serve.” President Chandrikapersad Santokhi heeft het evenement officieel geopend.
Naast de officiële opening nam de president ook de traditionele Lions-parade af — een primeur, aangezien deze ceremonie voor het eerst plaatsvindt onder toezicht van een zittend staatshoofd.
“De president heeft vanaf het begin zijn steun uitgesproken voor onze organisatie”, aldus district governor Ravin Changoer. “Zijn aanwezigheid benadrukt het belang van sociaal-maatschappelijk werk en regionale samenwerking.”
Het Kabinet van de President heeft ondersteuning geboden bij de logistieke organisatie en het faciliteren van internationale gasten, waarmee de betrokkenheid van de Surinaamse overheid bij dit internationale evenement duidelijk wordt onderstreept.
- Gewapende diefstal nabij supermarkt aan Martin Luther Kingw…..
- Zwager aangehouden voor ontucht met 12 jarige nichtje..
- Man ter zake mishandeling en vernieling aangehouden..
- Yellow Birds-coach Rigters: ‘Wedstrijd tegen Geldar was moe…..
- “Gunstige economische ontwikkeling op basis van olie- en ga…..
- 60e AVD biedt kleurrijk en creatief spektakel..
- Vrouwen sinds 2005 onder vertegenwoordigd in DNA..
- Bestrijdingsmateriaal tegen dengue voor BOG..
- CMU Day moet bekendheid geven aan maritieme opleidingen..
- Zestigste Avondvierdaagse eerbetoon aan Purcy Olivieira en …..
- Gajadien: “Banken zijn de grootste maffia’s”..
- WERKLUSTIGEN EN WERKSCHUWEN..
- Bewolkt maar droog..
- BOG ontvangt denguebestrijdingsmateriaal van Volksgezondhei…..
- Debie: “Volgens mij lijdt Tsang aan geheugenverlies”..
- Reactie op Gajadien: Twee maten, één waarheid..
- Condoleanceregister geopend in kathedraal na overlijden Pau…..
- Uitspraak in zaak Belgische mierensmokkelaars uitgesteld..
- Paus Franciscus overgebracht naar Sint-Pietersbasiliek vóór…..
- Awara aangehouden voor drugs- en munitiebezit..
- Justitie aast op ‘grote boys’; 16 verdachten in tweede fase…..