De Stichting Bondru Suriname die bij de verkiezingen van 2020 actief was met de ‘Stem Slim’ campagne, laat in 2025 weer van zich horen met een stemadvies. In 2020 was het doel om de NDP-regering naar huis te sturen.
Bij de verkiezingen van 2020 is het doel om mensen aan te moedigen om naar de stembus te gaan. Daarnaast heeft Bondru 3 kandidaten geindentificeerd als integere leiders op wie de samenleving moet stemmen. Krishna Mathoera van de VHP, Andrew Baasaron van A20 en Diana Pokie van de NPS.
Grote delen van de samenleving en politieke partijen hebben zich tegen dit initiatief van Bondru gekeerd, omdat men teleurgesteld is in de VHP-regering, waarop men toen massaal zou moeten stemmen. De NPS heeft zich scherp uitgelaten tegen het advies van Bondru met Pokie op een billboard.
Haydee Sheombar, die bestuurslid en tevens woordvoerder is van Bondru Suriname, zegt dat de stichting niet vanuit Nederland wordt aangestuurd. Zij is zelf woonachtig in Nederland, maar de bestuursleden wonen in Suriname en de stichting is ingeschreven bij KKF. Sheombar is teleurgesteld met de recatie van de NPS op het stemadvies van Bondru.
- President Santokhi in dialoog tijdens driedaagse meet-and-g…..
- Dag van de Verpleging: Verplegenden verdienen meer dan onze…..
- VIDS-project ondersteunt strijd voor erkenning inheemse lan…..
- KPS rondt training ordedienstleden af..
- Tweesporen sport beleid..
- Trump haalt uit naar Democratische kritiek op Qatarees vlie…..
- Mathoera: “Eenheid van Suriname mag nooit op het spel worde…..
- Jongeman aangehouden na vermissing van minderjarig meisje..
- Schoolbroodpakket wordt uitgebreid van 117 naar 180 scholen..
- NPS distantieert zich van Stichting Bondru-campagne..
- Djelissa Bow gekroond tot Sa’Ndyuka Uma 2025: ‘ik heb er ge…..
- Spoedoverleg over beleidscrisis bij TCT: minister Ramsaran …..
- Training ordedienstleden KPS in afrondende fase..
- Staatsbegrafenis van oud-president Jules Wijdenbosch..
- Bekendmaking PURP Waterkant Mei 2025..
- Delany weigert in voorprogramma van Trey Songz te staan..
- ‘Wan Neti Gi Mama’ met Powl Ameerali..
- Paus Leo XIV roept op tot ‘geen oorlog meer’..
- SCVU-coach Dhanradj: ‘Winst op Koi Carper geeft vooruitgang…..
- Schoolbroodpakket breidt uit: dagelijks ontbijt voor ruim 2…..
- VLS hekelt uitsluiting bij verkiezingsdebat: “Geen sprake v…..