De Stichting Bondru Suriname die bij de verkiezingen van 2020 actief was met de ‘Stem Slim’ campagne, laat in 2025 weer van zich horen met een stemadvies. In 2020 was het doel om de NDP-regering naar huis te sturen.
Bij de verkiezingen van 2020 is het doel om mensen aan te moedigen om naar de stembus te gaan. Daarnaast heeft Bondru 3 kandidaten geindentificeerd als integere leiders op wie de samenleving moet stemmen. Krishna Mathoera van de VHP, Andrew Baasaron van A20 en Diana Pokie van de NPS.
Grote delen van de samenleving en politieke partijen hebben zich tegen dit initiatief van Bondru gekeerd, omdat men teleurgesteld is in de VHP-regering, waarop men toen massaal zou moeten stemmen. De NPS heeft zich scherp uitgelaten tegen het advies van Bondru met Pokie op een billboard.
Haydee Sheombar, die bestuurslid en tevens woordvoerder is van Bondru Suriname, zegt dat de stichting niet vanuit Nederland wordt aangestuurd. Zij is zelf woonachtig in Nederland, maar de bestuursleden wonen in Suriname en de stichting is ingeschreven bij KKF. Sheombar is teleurgesteld met de recatie van de NPS op het stemadvies van Bondru.
- Opleiding Wiskunde AdeKUS viert 10-jarig bestaan en streeft…..
- Santokhi: Achterstand nazaten Afrikanen door verdeel- en he…..
- Column: Discutabele discussie..
- Wang blij dat steeds meer Surinamers van Chinese afkomst in…..
- Mathoera versus Santokhi: titanenstrijd of toneelspel?..
- Brunswijk: “Zonder moeite behaalt ABOP al 4 zetels”..
- Rusland: ‘Als blijkt dat er issues zijn, zal er opgetreden …..
- Amafo betuigt steun aan Nationaal Leger met ‘Camouflagemars…..
- ABOP kiest voor eenheid: We zijn allemaal Surinamers..